Wpis z mikrobloga

Dobrze mówi czy cherry picking?


@korin_: od k0nfiarzy dowiesz się, że kłamstwo, ale każdy z poruszanych wątków możesz sobie wygooglać.

Druga sprawa to k0nfiarze tak się zesrali w komentarzach tekstami typu "a o innych partiach to nie zrobisz" że tym bardziej można założyć, że to prawda nawet jak kuce nie mają jak tego wybronić.
  • Odpowiedz
  • 1
@korin_: najbardziej by mnie interesowało to o gospodarce. Bo czym się konferencja różni od bandy czworga jeśli tak samo jak banda czworga nie ma planu co będzie chciała robić ;)
  • Odpowiedz
@korin_: Nie dość, że cherry-picking i wiele przekłamań, to w dodatku brak przedstawienia dowodów na swoje tezy.

Sądzę, że materiał jest sponsorowany przez totalną opozycję albo PiS, bo nie wierzę w to, że komuś chciałoby się tak mocno kolportować nieprawdę i kłamstwa za darmo
  • Odpowiedz
@korin_: FIlm kondensujący chyba cały czarny PR i propagandę jakie udało się mediom głównego nurtu oraz opłaconym trollom politycznym wytworzyć dookoła konfederacji. Każda przewijająca się rzecz w filmie bazuje na manipulacji, niedomówieniach, tendencyjnym przedstawieniu sprawy. Z rzetelnością czy odrobiną obiektywności ten film nie ma nic wspólnego. Jeżeli kompletnie nie masz wiedzy odnośnie konfederacji to ten film kompletnie wypaczy ci obraz konfederacji w głowie. Bez pewnego warsztatu w którego skład wchodzi wiedza
  • Odpowiedz
@korin_: Oczywiście, lecimy od początku po kolei:
1. Koleś sugeruje, że między innymi Bosak w wyniku podpisania Konfederacji Gietrzwałdzkiej będzie dążył do utworzenia Państwa w pełni zależnego od kościoła (cyt. "ich celem jest połączenie państwa z kościołem").
W rzeczywistości Bosak jest np. zwolennikiem oddolnego finansowania kościoła (taca) i sprzeciwia się finansowaniu tej instytucji przez państwo z podatków. https://www.youtube.com/watch?v=HvYlSPDr9Xk
2. W temacie Kai Godek wyraża swoje opinie na jej temat, które w
  • Odpowiedz
  • 0
@siadatajta: @damienbudzik czyli

- mentzen ma plan na gospodarkę i to inny niż ten na githubie (bo ten jest żałosny, chodź sam pomysł uwzględnienia wyborców się mi podoba).
- 100 ustaw to był żart a memcen dotrzymał słowa i zjadł buta?
- skoro znacie konfederację więc możecie powiedzieć czym wypełnią dziurę budżetową po obniżeniu podatków lub co zlikwidują? I oczywiście łatwo da się to znaleźć (wolałbym, żebyście dali linka bo jednak
  • Odpowiedz
- mentzen ma plan na gospodarkę i to inny niż ten na githubie (bo ten jest żałosny, chodź sam pomysł uwzględnienia wyborców się mi podoba).

@korin_: Projekty ustaw o PIT/VAT/CIT to jedna ze składowych pomysłu na gospodarkę konfederacji. W przeciwieństwie do wszystkich pozostałych partii znajdujących się aktualnie w sejmie, konfederacja stoi po stronie liberalizmu gospodarczego a nie etatyzmu. Rozumiem, że jesteś Robertem Gwiazdowskim i stąd twoje oburzenie na to co jest
  • Odpowiedz
  • 0
1. Koleś sugeruje, że między innymi Bosak w wyniku podpisania Konfederacji Gietrzwałdzkiej będzie dążył do utworzenia Państwa w pełni zależnego od kościoła (cyt. "ich celem jest połączenie państwa z kościołem").

W rzeczywistości Bosak jest np. zwolennikiem oddolnego finansowania kościoła (taca) i sprzeciwia się finansowaniu tej instytucji przez państwo z podatków. https://www.youtube.com/watch?v=HvYlSPDr9Xk


@wAr1948: Bosak jest zwolennikiem obecnego stanu rzeczy. Czyli państwo ma być "przyjazne" kościołowi. Oczywiście pominąłeś w tym wypadku 2 dodatkowe
  • Odpowiedz