Wpis z mikrobloga

@SirSherwood:

Ale ty tego nie wiesz, to są tylko twoje urojenia które zakładasz na podstawie artykułu.


więc na dobrą sprawę nie można ufać nikomu, ani artykułowi, ani przyjaciołom. w ogóle nikomu bo mozna sobie coś nieprawdziwego uroić.

Już się wywyższyłeś? Już wystarczająco poniżyłeś i wyśmiałeś martwego człowieka?


Już mnie oceniłeś?

Już wystarczająco pogardy okazałeś lewakom?


ja im współczuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

były) Oazowicz here, ama, tak
@Davidozz:

No tak, jak wiadomo "współczucie", czyli dzielenie czyjegoś bólu i rozumienie sytuacji takiej osoby wyklucza się z przebaczeniem xD To da się współczuć bez przebaczenia? Dla normalnej osoby to chyba tożsame. Robisz fikołki i jakieś śmieszne podziały znikąd, byleby nie przyznać racji.


tam pisze o współczuciu, nie chcę komuś wkładać słów których nie powiedzieli. bo to już mogą być urojenia tak jak to pisze mirek @SirSherwood ( ͡° ͜
@hansschrodinger:

Poza tym to ty mówisz że cytat łatwo zinterpretować a jak coś ci nie pykło to teraz się wijesz jak wąż.


Ale co mi "nie pykło"? XD To chyba tobie; ja cały czas obstaję po swojej interpretacji i poprosiłem ciebie nawet o przytoczenie interpretacji katolickiej

Brednie to sobie wymyśliliście że ci jego przyjaciele robią coś chrześcijańskiego kiedy tak nie jest.


Przytocz katolicką interpretację, to zweryfikujemy. Ewangelia jasno pokazała, że postąpili
@Davidozz: no nie pykło. nawet jeśli wraz ze wspłczuciem było przebaczenie (w co wątpię) to w tym cytacie pisze o modleniu się. jestem pewien że umiesz czytać i też to widzisz. nie pasuje ci to do twojej argumentacji i to pominąłeś.

to modlenie się wręcz aż ciebie piecze( ͡° ͜ʖ ͡°)

A po drugie tak jak pisałem wyżej, uważam że murzyni to nie są ich nieprzyjaciele a