Wpis z mikrobloga

@gejuszmapkt: Fajny ten pierwszy Baldur, warto ograć i nie odrzuca w dzisiejszych latach? Nigdy nie grałem w żadnego a wiem że prędzej czy później chciałbym ograć trzecią część.
@Patol0g:
Ja gram wersję zwaną w skrócie EET ( enhanced edition trilogy). Do tego potrzebne są BG1 enhanced, BG2 enhanced oraz oficjalny dodatek Siege of the Dragonspear. To oficjalne gierki xD

Oprócz tego zainstalowałem mody do BG1 : Northern Tales of the Sword Coast oraz Dark Side of The Sword Coast.
@Krs90: trudno powiedzieć czy ci się spodoba. Nie ma znaczników, przygód trzeba szukać samemu. Poza głównym wątkiem jest w zasadzie wielki otwarty świat podzielony na kilkadziesiąt zszytych ze sobą obszarów. Dla niektórych to synonim wliczenia się po pustych lasach, ale w kazdej lokacji jest jakieś spotkanie (quest, jaskinia, NPC) i różne potwory. Trzeba wybadać, gdzie drużyna sobie poradzi, a gdzie będzie mieć trudności. Chyba że ogarniasz system, to wtedy możesz się
@Patol0g: BGT (Baldurs Gate Trilogy), żeby grać na silniku i rozwoju postaci z dwójki. Poza tym jakiś banter pack, żeby zwiększyć ilość interakcji.