Wpis z mikrobloga

Będąc z rocznika 02 mam szanse by dostać youtuberem/influencerem? Wczoraj czytałem, że Konopsky jest ten rocznik to nie mam szans być na jego poziome, ale fajny zawód mi się wydaje.
Jeszcze trzeba być ładnym? Bo jak widzę tych wszystkich w podobnym wieku to dużo dużo brzydszy jestem.

#famemma #pracbaza

Będąc z rocznika 02 da się zostać influencerem?

  • Tak 50.9% (85)
  • Nie 49.1% (82)

Oddanych głosów: 167

  • 10
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: lubić lubię, ale co najwyżej mogę się z nimi przywitać i zbić piątkę bo obawiam się afery pedofilskiej i wolałbym im ruchać matki.

@noriakki nic nie umiem a na własny biznes jest za późno i będąc takim influencerem mogę zarabiać powyżej minimalnej
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: A wybić się umiesz na YouTube? Bo jak nie i myślisz, że w tydzień Cię zauważą i będą setki tysięcy kom to nawet nie ma co XD Konop w wieku 15 lat zaczynał na YT bodajże, więc o wiele wcześniej
  • Odpowiedz
nigdy nie jest


@pedros: jakbym miał odpowiedni mindset, wiedzę i formę to lata temu miałbym własny biznes i miliony z niego.

@xAlic3 nie umiem. Myślałem, że trzeba znać algorytm, podążać za trendami a najprościej to kopiując mrBeast.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Np. Friz na początku nagrywał minecraft, potem jak się już trochę wybił to zaczął nagrywać grę na topie czyli pokemony, a potem to już wiadomo. Zacznij od niszy, która ma wielu fanów i się trochę wybij, potem znajdź kolejną niszę, która jest aktualnie na topie i nagrywaj dalej
  • Odpowiedz