Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirków, którzy maja apki randkowe od kilku lat, albo mieli konta kilka lat temu i maja teraz ponownie Jak oceniacie zmiane rynku, ten sam profil kilka lat temu a teraz. Mówie w tym kontekscie, zeby nikt mi nie wyskoczyl ze wyglada teraz 5 razy lepiej niz kilka lat temu i ma wieksze zainteresowanie bo to oczywiste. Rynek jest coraz bardziej wymagajacy, ale jak bardzo, czy ktorys z was ma jakies porownanie? Jak wyglada jakosc rozmow i spotkan z apek randkowych w porownaniu do tego co bylo kilka lat temu? W sumie rozowe tez moga powiedziec jak to wyglada z ich perspektywy. #tinder #p0lka #blackpill #przegryw #badoo
  • 9
@BrokenRustyMachine Tinder 2 lata temu: Miałem ponad 100 like dało sie pisać z laskami ghosting w mniejszym stopniu (miasto powiatowe). Tinder teraz: ledwo ponad 30 like ghosting praktycznie każda para a jak już to uczucie pisania z zasranymi botami.
@BrokenRustyMachine sub5 nigdy nie miał i nie będzie mieć powodzenia więc to bez różnicy
Ale według kuzyna normika różnica jest ogromna- w 2019 99+ polubień w jeden dzień i 5 randek w tydzień, około 100 par. Ten sam w 2023 (gdzie teoretycznie lepiej wyglada) nie dobił nawet 50 polubień i w MIESIĄC nie był w stanie się z żadna umówić
@Malenaa: ja mam zasade, na apkach loszki tylko do mega luznych relacji, bardzo krotkoterminowych a w realu bede musial poszukac cos sensowniejszego (oczywiscie bede pytal o to czy ma albo miala apki randkowe, jak tak to juz tez raczej bedzie na spalonej pozycji). Tylko musze znalezc czas w realu i jakas sensowna koncepcje gdzie poznawac