Wpis z mikrobloga

@WielkiNos rozumiem że czytanie takich komentarzy może nie należeć do najmilszych rzeczy, ale na litość, czego ona oczekuje jako sexworkerka? Goli frajerów na grubą kasę i w jej przypadku takie komentarze to jest koszt uzyskania przychodu.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: według tej logiki to jakby nie chciała żeby ktoś ją za dupę złapał na ulicy to hipokrytka bo wcześniej pokazała pusię w internecie. Czemu niby nie może ustalać własnych zasad, nawet kluby ze striptizem maja chyba zasadę, że można patrzeć, nie można dotykać tancerek.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 21
@WielkiNos onlyfans - upadek nie kobiet, a facetów. W końcu wyszło że faceci to podgatunek. Jak można się tak upadlać by płacić za jakieś zdjęcia czy coś w onlyfans. Tragedia i upadek facetów.
  • Odpowiedz
To jest jeszcze nic. Widziałem kiedyś taką lafiryndę, na Instagramie nazywa siebie modelką. W praktyce często siedzi na of, showapie oraz często publikuje snapy w stylu "chcesz opłacić mi kawę"?
  • Odpowiedz
  • 1
onlyfans - upadek nie kobiet, a facetów. W końcu wyszło że faceci to podgatunek. Jak można się tak upadlać by płacić za jakieś zdjęcia czy coś w onlyfans. Tragedia i upadek facetów.


@Loloman tanio miała, podobno 12 złotych. Ja tyle płacę za książkę na Kindle na Amazonie, a niektórzy wolą wydać na zdjęcie kobiecego pierożka
  • Odpowiedz