Wpis z mikrobloga

Jeśli kogoś ominęło bo nie jest na discordzie/nie śledzi info - Odpalony został beta test serwer WykopOTS, konto robimy na https://test.wykopots.pl/ i ściągamy stamtąd też klienta (wersja 13.21). XP rate wyraźnie podniesiony, chyba 40x bazowo.

Chętnych do pomocy w poszukiwaniu bugów oraz tych, którzy chcą ogarnąć klienta/mapę przed startem edycji serdecznie zapraszam.

#wykopots #tibiazwykopem #tibia
  • 6
  • Odpowiedz
@Amasugiru: dodaj w głównym wpisie, że Geron gm, bo trochę zachęciłeś tym o szukaniu bugów, ale jak mam się użerać ze ścianą która nie odpisuje bo #!$%@? wie co, to podziękuję xD
  • Odpowiedz
  • 0
@vanzs:

trochę zachęciłeś tym o szukaniu bugów

ale jak mam się użerać ze ścianą która nie odpisuje bo #!$%@? wie co


To chcesz pozgłaszać bugi czy pogadać z Geronem? Bo mi też nie odpisuje, ale jak bug zostanie zgłoszony i jest dość ważny to jest naprawiony przy najbliższej okazji. A po to ten teścik jest po części.

Teraz są problemy ze skompilowaniem i odpaleniem serwera, ale wkrótce coś się ruszy i
  • Odpowiedz
@Amasugiru:

To chcesz pozgłaszać bugi czy pogadać z Geronem?


na wykopots to jestem od jeszcze czasów mirkots i jeśli nie ma aktywnej administracji, to projekt siada szybciej niż psycha wolfiego po pierwszej wyjebce na opence. Jak ma to wyglądać tak, jak zawsze, to nie ma sensu :)
  • Odpowiedz