Wpis z mikrobloga

Ostatnio szukam sobie używany #rower, kiedyś bardzo lubiłem sobie pojeździć i chciałbym do tego wrócić.

Znalazłem Meridę z przerzutką Shimano Tourney. Ja sam mam bardzo małą wiedzę na temat osprzętów, znalezione wątki i opinie na temat Tourneya są bardzo negatywne.

Czy faktycznie jest tak źle, i jeśli tak to w co celować przy budżecie 700-1000 zł? Mam 185cm wzrostu i 110kg wagi.

Szukam czegoś nie tylko na asfalt, ponieważ planuje między innymi pojeździć na kampinowskim szlaku rowerowym pod Warszawą.

Z góry dzięki za pomoc
  • 9
@4x80: dzięki, czyli w używce za nieco ponad 600zl nie powinno być tak źle.

pewnie jeśli będę dużo jeździł to z czasem kupię coś lepszego, natomiast powrotu nie chciałbym zaczynać od źle wydanych pieniędzy.

za dzieciaka i tak tylko w domu mieliśmy tanie "składaki", więc i tak pewnie taki zakup będzie sporym skokiem jakościowym ????
Znalazłem Meridę z przerzutką Shimano Tourney. Ja sam mam bardzo małą wiedzę na temat osprzętów, znalezione wątki i opinie na temat Tourneya są bardzo negatywne.


@don_baltazar:

Przerzutka to nie problem.

Ale Turney najczęściej idzie do koła z wolnobiegiem, a to już będzie problemem przy twojej wadze i zdecydowanie szukaj roweru na kole z kasetą.

Druga sprawa to widelec, omijaj te z turą sterową 1"- za delikatne na ciebie i nie wymienisz