Wpis z mikrobloga

#warthunder gram sobie casualowo wtedy kiedy mi się podoba, teraz na event odpalam częściej również Ground RB, żeby cokolwiek sprzedać na rynku i mieć parę GJN "in +" na pojazd który chce sobie kupić. To co się #!$%@? to przechodzi ludzkie pojęcie - russian bias uderza jak niemcy na zsrr w '41 - na pełnej kurtyzanie. Rodzina T-44, IS-2 i podobne mu zawsze odbijały ale teraz to jest po prostu przegięcie xD
fotelbujany - #warthunder gram sobie casualowo wtedy kiedy mi się podoba, teraz na ev...
  • 11
  • Odpowiedz
@telesiak: Gram i nie zmieniam. Pograj ruskimi na top tierze to zmienisz zdanie jak od byle leoparda dostaniesz w gąsienicę i zdechniesz.

@zielonykszak szkoda w takim razie, że nigdy go nie doświadczyłem, chyba że chodzi ci o to że wszystko przez niego przechodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@SzlachcicPolny: nie twierdzę, że jestem cholera wie jak dobry w RB czołgowe. Na pewno mam podstawy, gram jedną nacją już ja wiem z półtora roku bo nie inwestuje w WT, ale to nie jest pierwszy i ostatni przypadek jak ludzie tutaj na stallinium narzekają więc bycie lepszym to jedno a #!$%@? połykanie pocisków w grze plus sam fakt, że gra jest rosyjska to drugie, tak uważam.
  • Odpowiedz
gram jedną nacją


@fotelbujany: No to już znasz swój problem. Pograj ruskimi to zobaczysz jak fajnie, plus nauczysz sie jak kontrować

nie jest pierwszy i ostatni przypadek jak ludzie tutaj na stallinium narzekają


Są też ludzie co mówią że ziemia jest płaska. #germanysuffers też istnieje. Płacz jest o wszystko, może oprócz Japonii, bo oni mają lipę
  • Odpowiedz
  • 0
@SzlachcicPolny: niestety gra jedną nacją jest wymuszona w moim wypadku, nie płacąc tym złodziejom i chcąc grać na wyższym br muszę poświęcać więcej czasu 1 nacji. Wybrałem sobie USA i fajnie się gra nie mam z niczym problemu. Odnoszą jednak wrażenie, że ruscy i ich stallinium to nie jest teoria spiskowa, grałem w wot parę ładnych lat wcześniej i było podobnie pewnie nadal jest...Przy czym wot to arcade a tutaj już
  • Odpowiedz