Wpis z mikrobloga

@Delta1985: Te 'typiary' uczą się podstaw trygonometrii na swoim etapie edukacji a Ty chcesz im wytłumaczyć złożoność wpływu popularności ich idoli do zaspokojenia ich własnych potrzeb seksualnych.
  • Odpowiedz
@Hussarian: Moja siostra w ich wieku nie pisała z nikim takim bo wiedziała, że mogą ją wykorzystać starsi mężczyźni.
Ale spoko, niech dalej się uczą trygonometrii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dzilberto: Leżenie w łóżku z namówioną na spotkanie 14-latką, trzymanie jej za rękę i głaskanie, gilgotanie jej a potem po spotkaniu pisanie do niej, że chciał ją pocałować to nie są rzeczy spełniające znamiona pedofilii? Strach pomyśleć, że prawdopodobnie pójdziesz za dwa tygodnie na wybory.
  • Odpowiedz
@Delta1985: Mojej siostry nikt nie utopił, co nie zmienia faktu, że gdzieś na świecie jednak ludzie się topią. Nawet jeśli tylko 10% dziewczynek w wieku wczesnoszkolnym (tj. ok. 1,5 mln) jest podatnych na takie zachowania to nadal jest to 150 tys. potencjalnych osób narażonych na takie niebezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
Ja rozumiem każde nawet dziecko ma swój rozum jednak pamiętajmy zawsze winny jest dorosły...
Druga sprawa to nie była pomyłka że nie wiedzieli ile ma lat a porostu szukanie takich dziewczynek obrzydliwe obleśne i niedopuszczalne. Dlatego też jest to ścigane z urzędu i mam nadzieje że już zostały podjęte jakieś kroki.
  • Odpowiedz