Wpis z mikrobloga

@WillyJamess:

Z nią tak jest. Nie ma przeciętnych wpisów. W dużej większości są to kompletne idiocyzmy, które przeplecie co jakiś czas czymś całkowicie rozsądnym i z RiGCZem.
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Ja też bym robił wszystko, żeby przenieść budowę z miejsca gdzie Obajtek kupił jakieś dziesiątki hektarów, niech zostanie z tymi swoimi nieudanymi wałami. Choć jestem jak najbardziej za utworzeniem sieci niedużych, lokalnych elektowni jądrowych w Polsce, taki rodzaj najbardziej pasuje do naszych potrzeb. Na przykład w okolicy zakładów chemicznych, gdzie znalazłoby się również zapotrzebowanie na produkowane ciepło. 10 -15 małych elektrowni najlepiej jakimś cudem nie na działkach obajtka i byłoby
  • Odpowiedz
  • 0
@Gluptaki Dobra, nie zesraj się ze swoim guru Tuskiem. Nie głosuję na Konfederację, zlituj się nad tym biednym chochołem. Czyli, jak rozumiem, Zieloni będą głosowali za atomem ale nie będą się cieszyli?
  • Odpowiedz
@WillyJamess: ja się nie zesram ze swoim guru bo na KO też nie głosuję - po prostu ściemniasz nie podając źródeł. Jakbym chciał słuchać tępej propagandy to bym odpalił TVP.

Nie wiem jak głosują zieloni, myślę, że potencjalną koalicja przekupi ich sprawami światopoglądowymi jak in vitro czy aborcja.
  • Odpowiedz