Wpis z mikrobloga

#famemma

*mruzy lekko oczy, czytając czat* Co dalej z Goats? Jakby wiecie, GOATS to był projekt biznesowy, jak z reszta wiele innych, bo teraz np. ja zajmuje się deweloperką, ale #!$%@? w to- który gdzieś tam, chwilowo sie wyczerpał i jest zawieszony. Ja relacje z Sylwkiem traktowałem stricte biznesowo, w sensie dogadywaliśmy się, ale nie byliśmy jakimiś turboziomkami, jak np. z Ulfikiem *kadr kamery, łapie twarz ulfika, który z dumą wysł#!$%@? slow Boxdela* A on stary, w momencie kiedy to on tak naprawdę wywołał największa lawinę hejtu w internecie, po tym jak sie zachowywał na odcinku z zawodów- i to ja go broniłem- nagrywa na mnie jakiś film. No stary dla mnie jest to mega #!$%@? zachowanie i turboslabe. Tez nie jest to w porzadku wobec chłopaków- którzy włożyli mnóstwo wysiłku i pieniędzy w ten projekt, a teraz jest to zamrożone.

Ulfik- ale tez nie jest powiedziane, ze nie wrócicie do tego projektu.

Boxdel- No tak, zobaczymy jeszcze. Tez już gadałem z chłopakami i mamy jakiś pomysł, ale nie chce go jeszcze zdradzać. Zwalnia sie tez jeden slot, dla GOATSA wiec to mogłoby być ciekawe. No nie wiem ty uważasz ulfik ze jo dobrze goda?

Ulfik- No jo, ja bym tak na pewno nie postąpił jak wardega. *czyta czat* ulfik za wardege? No co wy Haha

Boxdel- nie, nie ulfik jeszcze odegra ważna role w internecie. Mamy już pare projektów przyszykowanych. Jakby No nie wiem, a co wy o tym sądzicie? Może zrób ankietę- ,,czy GOATS mogłoby istnieć bez Wardegi?”
zirkak - #famemma 

*mruzy lekko oczy, czytając czat* Co dalej z Goats? Jakby wiecie,...

źródło: IMG_8564

Pobierz
  • 1