Wpis z mikrobloga

Pamiętam to jak dziś... mój mózg przeżył wtedy coś w rodzaju orgazmu, ale nie wiem czy było to do końca przyjemne, po prostu widok Rutkowskiego śpiewającego ore ore z Królem Cyganów tak mi #!$%@?ł głowę, ze chyba mi się styki przepaliły. Do tej pory nic mnie na tych galach tak nie zaskoczyło xD Polecam tym co nie widzieli. #famemma

https://youtu.be/oFidlDWzrjU?si=v2h0kxXPDcDnOM6d&t=75
Pobierz Jamniki2 - Pamiętam to jak dziś... mój mózg przeżył wtedy coś w rodzaju orgazmu, ale ...
źródło: Obraz 3.10.2023, godz. 14.17
  • 7
Ja tam od czasów podpisania Ryśka co brał teścia przed walką z tym śmiesznym Psychotropem lubiłem ich. Dareczek mega pozytywny kolo, walka Chic-Żurom moja ulubiona z ich gal. Szkoda, że tych gal już nie będzie, bo raczej Darek trupa dzięki stanofskiemu się nie ożywi. Gadanie dziennikarzyn z kanału co im Słowik nie pasił słabe jak cholera, bo Słowik był głupim, ale żartem. Jakoś dzienikarzyny nigdy nie kazały KSW wywalić Antka Chmielewskiego co
@Jamniki2: Kariera Ciosa zaczęła się w MMA VIP. Chic dostał chyba jeszcze od HL propozyję, ale ją odrzucił. Oni naprawdę stworzyli uniwersum swoich fajterów i niektóre zestawienia mieli lepsze niż Prime MMA. Ja ich cenię jak napakowana Ulka Siekacz dostała w łeb od pana co lubi miłość grecką;) A tak się napinała jak go poskłada. Bo ta Wiktoria to nie miała szans, ale Ulka była bita jak niejedna Wieśka przez Andrzeja