Wpis z mikrobloga

Mireczki nadszedł mój czas na zmianę telefonu z Huawei P20 Pro na coś nowszego. Najbardziej mi zależy na jak najlepszym aparacie. Zastanawiałem się nad najnowszym Samsungiem S23 Ultra ale cena za ten telefon jest wysoka (chociaż jeżeli to najlepszy wybór to jestem w stanie kupić). Na drugim miejscu to Pixel 7 Pro ale czytając po opiniach to ludzie którzy mieli możliwość przejścia z pixela na s23u robili to i są znacznie bardziej zadowoleni.

Nigdy też nie kupowałem flagowca i nie wiem czy warto to robić ze względu na cenę. Czy taki flagowiec to 3-4 lata pracy czy nawet więcej?
Czy macie propozycję jakiejś innej alternatywy telefonu z może lekko gorszym aparatem niż te dwa powyższe ale ze znacznie lepszą ceną?

#samsung #s23 #pixel #gsm #telefony #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
@Nihomme: Idź do plusa, orange, tmobile przed 08.10. Kup od nich s23u z wolnej ręki czy na raty, jak tam chcesz za 6k. Złóż wniosek na stronie Samsunga, dostaniesz galaxy watch 5 pro (cena 1999zł). #!$%@? zegarek na allegro/olx czy gdzie tam chcesz. Ciesz się tańszym telefonem.
  • Odpowiedz
@fishery mieszkam na wsi i 5g do mnie zawita za kilka (naście) lat. Sprawdzałem apki i tylko dwie nie będą dostępne bez sklepu googla: epodroznik.pl oraz wykop ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Nihomme: Jak Pixel to jak chcesz oszczędzić to 7 Pro ale ma dość ciepły i prądożerny procek więc jak chesz bardziej bezkompromisowy telefon to polecam 8/8Pro który wychodzi jutro. S23 fajny ale nieadekwatny do ceny, sporo blotware oraz problem przy Ultra z odpowiednim zabezpieczeniem ekranu, a jego koszt ewentualnej wymiany zwala z nóg. 8 Pro ma być z płaskim ekranem.
  • Odpowiedz
@Nihomme: Mam ten sam dylemat - potrzebuję telefon z jak najlepszym aparatem. Rozważałem Pixel 7 Pro bardzo mocno (lub 8 Pro), ale wybór padnie chyba na Honor Magic 5 Pro. Na amazon.es / .de kosztuje mniej niż 1k EUR.
  • Odpowiedz