Wpis z mikrobloga

  • 0
2022


@TroszkeUroczy: Powinno być git z PayPal, średnią masz nie za wysoką, te 85 powinniśmy zobaczyć w ciągu 6-9 miesięcy. Ja mam jeszcze Teslę ale to dla mnie jest w ogóle tak oczywiste że szkoda to reklamować nawet
@KrowkaAtomowka: PayPal kiedyś dawał ochronę kupującym, w przypadku problemów z zakupami mogłeś załatwiać spór przez PayPala, teraz jak jest to nie wiem. Możesz mieć podpiętą kartę Revolut w PayPalu i płacić po kursach Revoluta, więc akurat jeśli chodzi o koszt to nie ma znaczenia. PayPal może też służyć do otrzymywania środków, nie tylko płacenia. W ten sposób Fitbit zwracał pieniądze za akcję serwisową na zegarkach Ionic (można było dostać 300USD za
  • 1
@lipszczak: Paypal to Venmo + Braintree, potęzne firmy które działają jak blik + jako platforma dla dużych firm. Naprawde firma jest zgnojona kursowo ale nie powinna lecieć dużo niżej. Risk/Reward ratio naprawde solidne
@KrowkaAtomowka: PayPal to w wielu zagranicznych sklepach też opcja szybkiej płatności - nie dość, że dane karty bezpieczne, to jeszcze automatycznie wypełnia dane adresowe - wszystko za sprawą 1 kliknięcia.
U nas nie jest to tak popularne, ale w USA sporo osób leci na PP.