Wpis z mikrobloga

Najwiekszy problem xayoo plus ta pobudka rano. Gdyby jej #!$%@? liscia i powiedzial "wstawaj #!$%@?" to zadnej dramy by nie bylo. Dochodza do tego zakola i brak zarysowanej linii szczeki i dla p0lskiego femoida jestes nizej niz pies. Gdyby nie pieniadze nawet by na niego nie spojrzala, a teraz mu kreci drame. Sperma mu leb zalala ale stawiac go na rowni z np gargamelem to wielkie xD. Niedlugo bedzie strach spojrzec na kasjerke w zabce bo cie pomowi o molestowanie bo stoisz za blisko kasy i oddychasz tym samym powietrzem.

#famemma
Pobierz misrzmocyognia - Najwiekszy problem xayoo plus ta pobudka rano. Gdyby jej #!$%@? lisc...
źródło: obraz_2023-10-03_074931151
  • 21
@LadyRaspberry: sam mam dokładnie taki sam wzrost i jestem średni, mój 16 letni kuzyn jest wyższy ode mnie.

ale babki tak na to nie patrzą (przynajmniej ja i te które znam).


@LadyRaspberry: wiadomo kobiety patrzą tylko na inteligencję i charakter a moje koleżanki są z grubasami 160cm, zakolakami mieszkającymi z rodzicami bo mają świetne charaktery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WarwaraBasia: Działa. Sam testosteron nie powoduje wypadania włosów, ale statystycznie (słowo klucz xD) mężczyźni ze skłonnością do łysienia mają nieco wyższy testosteron, co też przekłada się na stereotypowo męskie cechy typu gęsty zarost, owłosienie na ciele, męskie rysy twarzy itd. Przy czym powodów przyspieszonego łysienia może być wiele i rownie dobrze może ono być spowodowane złym prowadzeniem się i zaburzeniami hormonalnymi, wtedy raczej wygląda się jak przeciwieństwo tego co opisałem wyżej.
@stefanoniestefano: Nie działa bo statystycznie wyższy testosteron mają czarnoskórzy a łysieją mniej niż rasa biała. TO chodzi tylko o skłonności na działanie jakiejś pochodnej testosteronu. Nie chce mi się w necie szukać dokładnego info nt tego procesu, każdy może sobie znaleźć.
Rasa biała łysieje #!$%@?, wielu facetów ma skłonności do wypadania włosów i tyle a wcale więcej testo od murzynów nie mają. Nie ma co tego na siłę łączyć z wysokim
@stefanoniestefano zresztą ona sama napisała wyżej postawiła znak równości między zakolami a wyższym testosteronem i napisałam jej że to tak nie działa a ty się kłócisz że tak działa gdzie Sam piszesz że testosteron nie powoduje wypadania włosów xD
@WarwaraBasia: Dlatego porównujemy jednostki do siebie podobne. Azjaci maja z kolei niższy testosteron i też łysieją mniej. Oczywiście, że chodzi o działanie DHT na meszki włosowe i to jest powód wypadania włosow, a poziom testosteronu nie jest bezpośrednio związany przyczynowo-skutkowo z łysieniem. Niemniej, badania pokazują, że ludzie ze skłonnością do łysienia mają go więcej. Nie wiadomo dlaczego tak jest. Może to mieć związek z tym, że większa ekspozycja na testosteron w
@stefanoniestefano: a dokładnie chodzi tylko o wrażliwość mieszków włosowych u niektórych facetów. Niektórzy mają większą wrażliwości, inni mniejszą. Dziwnym trafem murzyni, którzy mają przeciętnie więcej testosterony niż biali mężczyźni i wyglądają bardziej męsko mają tę wrażliwość mniejszą i rzadziej łysieją. A murzyni nie są odrębnym gatunkiem, bo to że nie porównujemy krzeseł z kanapami czy ludzi z końmi to sie zgadzamy :)
Innymi słowy, biali faceci to zakolacy niestety. A tezę