Wpis z mikrobloga

#hotelparadise No i stało się - można oficjalnie powiedzieć że produkcja już tnie odcinki aby wybielić Srocha. Po 26 odcinku w zapowiedzi są sceny, których w 27 odcinku nie ma (w sypialni Oliwka rozmawia z PatoWiktorią o Srochu). Wielka szkoda że idiotów robią zarówno z widzów jak i pozostałych uczestników HP - podsumowując mamy usuwanie komentarzy na socialach, które źle piszą o Srochu i TVN, produkcja i TVN udają że nie ma problemu że Srocha nie powinno być w programie bo to nierówne szanse, a teraz oficjalnie można powiedzieć że otrzymujemy okrojone odcinki bo producja wybiela swojego pupilka.
Co do nowego odcinka na playerze to:
1) fajna ta Oliwka - skromna i uśmiechnięta - taki dzieciaczek, któy nikomu by krzywdy nie zrobił, zatem fajnie by było gdyby sparowała się z Jackiem. Słodkie to było gdy powiedziała o uśmiechu Jacka w jej kierunku "dla kogoś może być to nic ale dla mnie dużo to znaczyło". Wydaje się nadal bardzo zestresowana w rozmowach z uczestnikami, ale chyba coraz pewniej się czuje. W tej toksycznej edycji chciałbym widzieć parę Oliwka-Jacek, chociaż jedną parę nie toksycznych ludzi, których można nazwać normalnymi.
Nowy Wojtek - wydaje się ciekawy i mam wrażenie że jest jakieś napięcie między nim a Srochem.
PS: Grycanka robi bardzo wiele, aby być znienawidzona na poziomie Srocha.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 52
@ChlopoRobotnik2137: no ja jestem wręcz przekonany - po c--j przykładowo Nana lub Wixon go obserwują i lajkują posty jeśli pierwsza nawet nie ogląda HP7, a druga poza IG mówi że to s-----------o to co się odwala. Niestety kropeczki się łączą w kierunku finału dla pupilka TVN'u. Taki przypadek, że stacja telewizyjna które jest wrogo nastawiona do PiS, sama w 100% niczym się od niego nie różni jeśli chodzi o sposób
  • Odpowiedz
usuwanie komentarzy na socialach, które źle piszą o Srochu i TVN,


@kipman1: o przepraszam....czy podanie grzecznie info kim jest Srochuj dla Rafała i gdzie Rafał pracuje to jest źle pisanie ?
Bo mój komentarz pofrunął z prędkością światła i to nie jeden raz¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@kipman1 co do Grycanki teraz się biedna dziwi że ma dużo hejtu w swoją stronę, ale kto z kim przystaje takim się staje , czułam zazenowanie po jej rozmowie z Jackiem , chlop ma serce dobre , a jej tempe spojrzenie i tłumaczenie to dno. Odcinek wczorajszy mial uwaga : 43 minuty.... trudno było coś dłuższego zmontować z całej doby? Żal .... odnoszę wrażenie że Sroch przy barze popisywał się przed
  • Odpowiedz
@kipman1 Mam info od znajomych z TVN, że obecna strategia to usuwanie komentarzy i właśnie ewentualny montaż odcinków. TVN udaje, że nie ma problemu, tak samo z bratem Rocha.
  • Odpowiedz
@kipman1: A może team roch-brat został kupiony przez PiS w celu zepsucia wizerunku i wiarygodności stacji? To by była teoria spiskowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@amanda12: wiesz... mam podobne info z dzisiaj zatem wielka szkoda.
Niektóre wpisy pięknie się starzeją - jeszcze miesiąc temu byłem w szoku że znam brata Srocha i zdziwiony byłem że jego brat poszedłl do HP https://wykop.pl/wpis/72674611/hotelparadise-gdzies-na-tagu-przeczytalem-wczesnie
Najlepsze jest to że gdyby ludzie go lubili to nikt by tego nie wywlekał bo już miesiac temu powinna być afera, a tu sam Sroch na to zapracowal :)))
  • Odpowiedz