Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, gdzie w Krakowie wyrwę zęby mądrości szybko i nie za drogo? Mam dwie ósemki dolne do usunięcia, oba trudne przypadki, z czego jeden to tragedia bo się wbija trochę w siódemkę i muszę wyrwać jak najszybciej, ale z drugim mi się aż tak nie spieszy. Chciałbym na NFZ jakby dało radę, ale nie mogę się praktycznie nigdzie dodzwonić, ktoś coś poleci? Przeglądałem jakieś poprzednie wpisy na wypoku, ale są dosyć stare i podejrzewam, że informacje mogą być już nieaktualne.

#osemki #stomatologia #dentysta #krakow #zeby
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Sl_w_k_1: dodzwonić się nie mogłem kilka razy xD ale właśnie słyszałem, że tam w porządku, tylko jak to tam działa, NFZ, płatnie?
  • Odpowiedz
@wonrz: osiedle Złotej Jesieni 3 na NFZ ze skierowaniem. O 7.30 otwierają rejestrację lub 13.30 i musisz stać w kolejce 2-3h wcześniej. Czyli na 5 max idziesz i wiesz ze się dostaniesz bo tylko 25-30 osób przyjmują. Potem zdjęcie szwów już bez kolejki
  • Odpowiedz
@wonrz ja miałam ekstrakcję z kości na montelupich. Czekałam trzy tygodnie. Nie dodzwonisz się. Rano trzeba pojechać na rejestracje, najlepiej mieć TK szczeny ze sobą.
  • Odpowiedz
  • 0
@wonrz: w razie jakby ktoś kiedyś w przyszłości znalazł ten wpis - wyrwałem na NFZ na Kronikarza Galla 25, bardzo polecam (czasem ciężko się do nich dodzwonić)
  • Odpowiedz