Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie, że polskie pkp jest organizowane na srogich pigułach, to polecam skorzystać z deutsche bahn. Takich pomysłów dawno nie widziałem.

Oznaczenia na pociągu? A na co to komu mordo?
Tablice z rozkładem jazdy? Szukaj, są schowane za schowkiem na miotły, obok siedliska żuli.

Na długości peronu zmieszczą się dwa pociągi? Ziomek śmiesznie będzie jak ni #!$%@? nie oznaczymy, który pociąg jest który. Niech pasażer zgaduje.


#db #kolej #niemcy
  • 21
@erni13 bo myślałem, że pkp mnie zahartowało i żadne gówno mnie zaskoczy.
W swoim życiu lepiłem bałwany w przedziale, smażyłem jajka na patelni o grzejnik, widziałem płonące podwozie w moim wagonie, przeżyłem włączone ogrzewanie w środku lata, doświadczyłem co się dzieje jak twój wagon się odczepi od składu. Do kompletu #!$%@? akcji chyba tylko brakuje mi wzięcia udziału w wykolejeniu, bo bylem w pociągu co przydzwonił w naczepę tira.
Ale takie podstawowe
@LeniwiecPracoholik Przeciez DB to taki #!$%@? ze masakra. Te 49€ powinni doplacac za to ze sie tym jezdzi.
Z powodu rozbitego auta(w zasadzie to dwoch) jezdzilem z ziomeczkiem tym gownem jakis czas. Poczatkowo 12 pozniej 20km. Rozkladowo? Ponizej 30 minut. W rzeczywistosci? Wiesz jak liczylem czas podrozy? W minutach? Godzinach? W browarach. Pozdroz tym wspanialym przewoznikiem (glownie przesiadki) liczylem w piwach, bo stwierdzilem ze jezdzenie tym gownem na trzezwo to prosta droga
NexciaK - @LeniwiecPracoholik Przeciez DB to taki #!$%@? ze masakra. Te 49€ powinni d...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz