Wpis z mikrobloga

@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Jestem ciekaw jak to się skończy. Bawią mnie ludzie którzy z cała stanowczością twierdzą że się rozeszli. Tam samo na śmieszność narażają się ci którzy z cała mocą twierdzą że to wyreżyserowane. Trzeba zachować ostrożność.

Argumentami za tym że rozstanie może być prawdziwe na pewno jest bliższy kontant Twaroga z Szazją która od zawsze była antykleszczowa. Stopniowe ochładzanie relacji na gniotach odkąd przybyli do SR. No i to pojście do
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Pisaliśmy już o tym w tym wątku https://wykop.pl/wpis/73009653/raportzpanstwasrodka-baby-i-am-full-full-of-cocks-

Dla mnie jest oczywiste, że zostawiła tego nieudacznika bo jak miałaby go nie zostawić. W mojej głowie nie mieści się to, że miała się z nim dalej męczyć tą wegetacją. Więc żeby to zakończyć to jak się okaże, że nie jest takim nieudacznikiem i debilem to wyślę ci np. whisky na jakiś paczkomat w ramach uznania pomyłki.
Nie zakładam nawet możliwości że
@WielkiPowrut88: Nic w tym zabawnego, sprawa się wyjaśni pewnie niedługo. Zawsze była część twierdząca, że wszystko co by się nie działo to jest ustawka. Tym razem jak piszesz to ochłodzenie było wyraźne a niechęć ze strony całej rodziny twaroga do niego była od początków chyba serialu i też była narastająca. To nie przypadek a wiele nie widzieliśmy. To był taki nielubiany, niechciany zięć/ szwagier. Pozbyli się kleszcza nieudacznika.
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Patrząc z mojej perspektywy to potwierdzało się wszystko, co zakładałem. Nie wiem o jakich niby aferach piszesz ale tym razem oczywiste było dla mnie, że ta rodzina się go w końcu pozbędzie w jakiś sposób. W każdym razie zobaczymy jak to się wyjaśni i jak pisałem jeśli masz rację to wysyłam ci whisky na jakiś paczkomat w ramach uznania swojej pomyłki.
@WielkiPowrut88: To akurat jest naturalne, ze w pewne sprawy wątpimy a inne przez jakiś pryzmat włąsnych doświadzceń i wiedzy widzimy zupełnie inaczej niż inni. Myślę, ze te Grażynki piszące jaki to wspaniały ojciec i mąż dbający o rodzinę też są prawdziwe i tak to widzą... Jakich one musiały mieć mężów? ')
3 lata ŻADNA afera a tym bardziej tak gruba afera nie okazała się prawdą


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: W zasadzie drama z prezesem była częściowo prawda. Gapcio zaczął podskakiwać, odcinać się od łysego na live. Łysy się #!$%@?ł, wypił za dużo i zaczął mówić co mu leży na wątrobie. Wytrzeźwiał, pojechał w trybie pilnym do sieam reap i wyjaśnił gapciowi jak zachowują się koledzy. Wyjaśnił dosadnie patrząc na to jak zahukany siedział gapa na
To akurat jest naturalne, ze w pewne sprawy wątpimy a inne przez jakiś pryzmat włąsnych doświadzceń i wiedzy widzimy zupełnie inaczej niż inni. Myślę, ze te Grażynki piszące jaki to wspaniały ojciec i mąż dbający o rodzinę też są prawdziwe i tak to widzą... Jakich one musiały mieć mężów? ')


@adik75: No tak, natomiast daleki jestem od bronienia tego jako prawdy objawionej jak co poniektórzy. Po prostu trzeba ich traktować jak
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Ok. Ja nie odbieram gadania bredni przez nieprzystosowanego do życia nieudacznika życiowego jako afery tylko jako jakieś tam chodzenie albo jeżdżenie w prawo, lewo przez nieudacznika życiowego i opowiadanie głupot jakie pojawią się u niego na kacu bo gniota wypuścić trzeba. To co wymieniłeś nie ma nic wspólnego z aferami w jakie zamieszani są kambopolacy.
Afera to ewentualnie niedawne odpały łysego i te patolajty w których groził i atakował czerwonego
@adik75: nie produkuj się, i tak nie skumają. Dla tagu zawszę ale to zawszę to co zrobi klapek to jest super przemyślany i uknuty spisek intryga rodem z dreszczowca a to zwykły kretyn jest którego umiejętności kończą się na założeniu właśnie klapek. Menel #!$%@? byle pijacką bzdurą to na tagu piszą rozprawki przez tydzień na ten temat i rozważają za i przeciw a na koniec zawszę winą obarczają Khmerów i Twaroga.