Wpis z mikrobloga

@rales: To niestety często tak wygląda. Pamiętam, jak kiedyś po kłótni z eks powiedziałem coś w stylu: "przepraszam, to ja powinienem cię wspierać, a nie oczekiwać wsparcia". Szczerze mówiąc, byłem pewny, że zaprzeczy i zapewni mnie o swoim wsparciu, ale szybko pożałowałem tych słów, bo od razu się ich uczepiła i zaczęła skwapliwie potwierdzać, że tak właśnie powinno być (,)
  • Odpowiedz
rzucił skręcanie tej ławeczki i opuścił program


@rales: Pewnie przed programem masz do podpisania 10 cyrografów, że nic takiego nie #!$%@? bo inaczej zabulisz. Jak przed większością programów tv.
  • Odpowiedz
@rales: No ta, ale z drugiej strony zostawiła chyba tego gościa i dała mu szansę. Ona jest "krótka" w obyciu, ale myślę, że to pewien pancerz ochronny. Ogólnie obie te babki wydają mi się mieć jakiś kryzys wieku średniego i szukają bardziej kandydata na ojca niż męża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rales: wgl a najlepsze jak laski bronia koniary, ze wie czego chce, ze chce konkrety i ze denerwuje ja jak koles glupiej lawki nie potrafi zlozyc. A w miedzyczasie najbardziej do gustu przypadl jej ten koles w niebieskiej bluzce, ktory z pozostalych kandydatow zrobil sobie parobkow do skladania lawki, a sam poszedl koniare bajerowac XD i co? najdluzej z nim gadala i sie cieszyla na jego widok. To taki sam przypadek
  • Odpowiedz