Wpis z mikrobloga

Cześć! Widziałem kilka ciekawych pytań pod moją ostatnią aktywnością, więc znajomy namówił mnie na AMA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomyślałem, że zaproszę do tego również @PoczciwyKrzychu, żeby uatrakcyjnić wydarzenie, jako że ostatnio całkiem sporo razem działamy (σ ͜ʖσ) W AMA chcielibyśmy rozmawiać o motoryzacji, wyścigach samochodowych od kuchni, simracingu i wszystkim o czym będziecie chcieli z nami rozmawiać. Zapraszamy Was jutro (poniedziałek 02.10) o 19:00 na wykop.pl!

KBasz - Cześć! Widziałem kilka ciekawych pytań pod moją ostatnią aktywnością, więc zn...

źródło: audi

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja gram w GT7 na symulatorze i vr. Można powiedzieć że studnia bez dna xD z perspektywy czasu pewnie wolał bym kupić jakiegoś gruza i jeździć na tor parę razy do roku niż pakować w ten cały Esport. ()
  • Odpowiedz
@KBasz: Bardzo ciekawy temat. Mam 32 lata, simracuje od paru lat i moim marzeniem byłoby kiedyś przejść do reala. Do 2-3 lat chciałbym w końcu uczestniczyć w jakiś tanich formach wyścigów w Polsce. Na pewno zapytam się Ciebie dzisiaj o to, czy proponujesz jakąś konkretną ścieżkę. W PL chyba z tych "tańszych" to BMW cup, samochody chodzą po około 60k, ale nie jestem świadom, ile kosztowałby cały sezon (koszt mechaników,
  • Odpowiedz
Mój sąsiad jest licencjonowanym fotografem Moto GP. Aktualnie siedzi sobie w Japonii. Może bym tak jego namówił na AMA? Jego zdjęcia z wyścigów, padoku i okolic są przezajebiste.
  • Odpowiedz