Wpis z mikrobloga

#marsz #wybory
waham się pomiędzy
1. trzecią drogą- gospodarczo nie ma takiej tragedii jak PiS/PO/Lewica no i te 8% może zaważyć o trzeciej kadencji PiSu
2. konfederacja- gospodarczo są dla mnie bardziej wiarygodni od Hołowni i dobrze jechali z covidziarzami
Jako że w obu przypadkach część światopoglądu mi odpowiada, a większość mnie odrzuca, to wiem że obie te partie będą mnie #!$%@?ć w sejmie, tylko z innych względów. U konfy będzie to katolicko-narodowe #!$%@?, a u Hołowni włażenie w dupę platformie i przyjmowanie pseudoprogresywnych unijnych przepisów ograniczających wolności obywatelskie

Jako że nie umiem wybrać kto z nich będzie mi mniej wadził, to przy karcie wyborczej rzucę dwuzłotową monetą. Orzeł to konfa (bo ich logo) a reszka to trzecia droga (bo mają listę nr 2)
  • 5
  • Odpowiedz
@kotel987989: Mam dokładnie to samo, serio. Ale po przeanalizowaniu kandydatów w poszczególnych okręgach postawie na #!$%@?ącą Trzecią drogą. Jednak kandydaci konfy to inny level wtajemniczenia. Np sporo u nich płaskoziemców, a to już nawet jak dla mnie za dużo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@kotel987989 zadaj sobie pytanie inaczej.
Czy chcesz aby PIS przestał rządzić czy nie.
Z czysto strategicznego punktu widzenia aby #!$%@?ć PIS powinieneś głosować na TD. Jeżeli będą poniżej progu to PIS ma rządzenie w kieszeni.
  • Odpowiedz