Wpis z mikrobloga

@Ejber_z_Fyrtla przecież dobrze wiesz, że nikt wam niczego nie ujmuje. Macie swoje wygrane i dobrze o tym wiecie. Nasze plusy to nasze wygrane, dla was male dla nas motywacja. Pamiętaj nigdy wam nie odmówiliśmy i nie złamaliśmy zasad. Jeszcze setki razy spotkamy się na szlaku. A o nie których wynikach internet nie wie i dobrze o tym wiesz :-)
@Inkwizycja o tej wiedzy w Internecie, żeby tylko tak zostało bo czasy coraz gorsze :/ Ja pisałem o napinkach bo to co wczoraj uświadczyłem na meczu to już dawno nie widziałem, fakt, że tam nikogo kumatego pewnie nie było ale ciśnienie mieliście straszne ;) z fajniejszych rzeczy to cieszy, że wpuszczanie mega poprawione.
@Ejber_z_Fyrtla to że pan janek ma ciśnienie i pokrzyczeć sobie może. Sam osobiście wczoraj ustawiłem paru „kozaków” którzy #!$%@? wszystko na około a jajeczka mieli małe. To zdarza się wszędzie i dobrze o tym wiesz. Waszego puściliśmy i wrócił cały i zdrowy do domu. To najważniejsze.
@Inkwizycja napinaczy znam bo na paru wyjazdach już byłem i racja, tak jest wszędzie. Od Portugalii, przez Włochy i Kazachstan ;) jeżeli chodzi o K to nic nie kwestionuje, honorowe zachowanie, pstryczek w nos w postaci transa też bardzo grzeczny. Mało takich ekip w Polsce ale to już sam wiesz.