Wpis z mikrobloga

  • 1
@Kontonawykopiechlopie albo nie rób tak, jak tak nie martwiąc się zniszczyłem sobie pamięć - nie pamiętam prostych nazw i iminon, czasami zapominam co zrobiłem przed chwilą, lub co gdzie położyłem, itd. Przesrane takie życie, czuje się jak starzec.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kontonawykopiechlopie ja czasami jak stoję i patrzę to mam takie myśli w głowie, ale wtedy uświadamiam sobie że mam srogo #!$%@? i tylko jakiś kawałek mnie #!$%@? takie kocopoly i specjalnie prubuje się przeciwstawić temu w myslach
  • Odpowiedz
  • 1
@Kontonawykopiechlopie też zastanawiałem się, jak rozwinęło by się moje najbliższe otoczenie i reszta beze mnie, ciekawi mnie czy obcy ludzie, których mijam myślą coś o mnie, znajome "twarze" z pracy lub szkoły, mam okropną żądzę dowiedzenia się, co inni myślą na mój temat, jest to trochę chorobliwe, ale nie okazuje tego zewnętrznie. Dlatego niby bym się #!$%@?, ale szkoda marnować tego, po prostu tego.
  • Odpowiedz
@Kontonawykopiechlopie trzymam bardzo motzno, Mir, i wierz mi - też przechodzę przez niezłe gówno w życiu, ale mierzę się z tym jak tylko mogę, z całych sił. Wiedz, że wieeele można dźwignąć i nie jesteś sam, który walczy, jest nas wincyj :)
  • Odpowiedz