Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Czy Klaudia powiedziala w wywiadzie, ze to jest jej ULUBIONY sezon czy, ze jest najlepszy (w rozumieniu, ze najwiecej sie dzieje)?. Bo jesli faktycznie powiedziała, ze ten sezon jest jej ulubionym, to rownie dobrze może stanąć w jednym rzędzie ze srochem i jego świtą, skoro tak LUBI patrzeć na przemoc psychiczną. W ogole mega widac jej stronniczość wobec uczestnikow w każdym sezonie. Widać to chociażby po tym jak ich żegna. A te jej głębokie spojrzenia w oczy na RW.... z jednej strony podczas konkurencji próbuje byc ich kumpelą, z drugiej udaje boską i niedostępną prowadzącą.
W porównaniu do Karoliny z LI wypada slabo. Karola ma w sobie naturalny luz i da się lubic. Traktuje uczestników równo i potrafi zwrócić uwagę gdy widzi ze ktos jest źle traktowany. Klaudyna w swoich wypowiedziach jest sztywna i nieautentyczna, jakby uczyła się z kartki na pamięć co ma powiedzieć.
  • 11
  • Odpowiedz
@gaga-jaga: Klaudyna xD
Nie no zdarzały się sytuacje, a na pewno była jedną, gdzie zj.ebal.a uczestnikow, ale jeśli chodzi o prowadzenie, to właśnie sztucznej ona wychodzi niż Karo z LI
  • Odpowiedz
  • 1
@Hogataa26 tak, Karola jako prowadząca jest naprawdę spoko. Ale nie pamietam, żeby Klaudia zwracala uwagę uczestnikom w kwestii bycia przyzwoitym. A jeśli faktycznie tak było, to dlaczego teraz tego nie robi (°°
  • Odpowiedz
  • 2
@gaga-jaga było chyba w 3 sezonie jak na rajskim odpadła jakaś dziewczyna i się grupa ucieszyła, że któraś została to im pocisnęła, że nie wypada się śmiać w takim momencie. Tylko nie pamiętam o jakie osoby chodziło
  • Odpowiedz
@gaga-jaga: czy wam się coś nie #!$%@?ło?

To MODELKA i PREZENTERKA PROGRAMU ROZRYWKOWEGO DLA ZJEBÓW.

serio myślicie, że ona ma jakieś większe przemyślenia?
  • Odpowiedz
@gaga-jaga: a co do Klaudii to jak na moje to jest bardzo powazna jak na swoj wiek, jest aby rok starsza ode mnie a mam wrazenie jakby byla duzo wiecej, trzeba przynac ze jest piekna kobieta, ale bardzo powazna... i jej wystep np w Ugotowanych w parach jak dla mmie nie byl spoko, taka zmanierowana byla dosc i zanizala noty innym, a w hp rowniez dla mnie nie jest do
  • Odpowiedz