Wpis z mikrobloga

Gdzieś w alternatywnej rzeczywistości:

DanielMagical: Czekaj Mama, bo widzę że czat pyta o Boxdela. Słuchajcie ludziska, wiem, że kiedyś powiedziałem, że Boxdel to mój bardzo dobry przyjaciel i że zapraszałem go do Aferek, ale kilka spraw się ostatnio zesnowballowało i jednak nic z tego nie będzie...

GohaMagical: Noo, straszna szkoda synek

DanielMagical: No czasami tak jest, że się na coś zgadasz z kimś i później zmoodbrejkuje cię jakaś wiadomość na mesku i nie dochodzi to do skutku. To zwykłe sprawy biznesowe, nic wielkiego, też nie przesadzajcie, że byliśmy z Marcinem

JacaMagical: YWBDNJAMANDMAM

DanielMagical: Michałem, dzięki Jaca za przypomnienie. No, więc yy też nie przesadzajcie, że byliśmy z Michałem jakimiś, nie wiem... turbo ziomkami. No także my jako federacja nie mamy żalu, rozstajemy się w dobrych relacjach i Boxdelowi życzymy powodzenia w jego dalszej karierze.

GohaMagical: Serduszka dla Michałka, gut gut rybka, yesss

DanielMagical: Na kod "RolaTV" macie minus 20% na nasz najnowszy kociołek BGS o smaku klopsikowej. A teraz przejdźmy do nowego filmu bebe bebe: Kompilacja ŁAAAA Mirka Okińskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #danielmagical #aferki #boxdel
Pobierz boolProptestingCheatsEnabledtrue - Gdzieś w alternatywnej rzeczywistości: 

DanielMag...
źródło: AFERKI
  • 3