Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do wąchania jakichś niszowych perfum. Zielonka w temacie więc proszę o poradę, po jakie próbki sięgnąć. Szukam zapachów oryginalnych, a przy tym nie bardzo za ciężkich, których rzadko spotkać na ulicy. Na jesienno/zimowe wieczory, a drugi na cieplejsze dni - te bardziej lżejsze. Nie wiem jak jest z tymi droższymi zapachami, ale nie jest ważna dla mnie jakaś ogromna projekcja. Może to zależy od ilości aplikacji, ale wolę raczej żeby było je czuć z bliska, aniżeli w całym pomieszczeniu.
Nie wielkie moje portfolio zapachowe, ale podobały mi się klimaty encre noir, loewe 7 i 7 natural, wiem że to nie ma podjazdu, ale nie chcę znowu kupować x próbek, których część jest pokroju kourosa. Jeśli to nie wystarczy to, dopytajcie w komentarzu, to bardziej doprecyzuje.
Albo wrzućcie to co wam do głowy wpada, co by nieelegancki chłop przed 30 ładnie pachniał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam

#perfumy
  • 13
  • Odpowiedz
@chopchopjacob: na jesień i zimę sauvage elixir, Xerjoff naxos,Dior Homme intennse, Armani stronger with you absolutely i Givenchy gentleman EDP, a na cieplejsze dni Armaf club de nuit Intense, mancera cedrat boise, bois imperial, Acqua di Gio Profondo, D&G light blue eau Intense i tom Ford Grey vetiver
  • Odpowiedz
@chopchopjacob Amouage Epic i nic więcej panu nie potrzeba. ( ͡º ͜ʖ͡º) Moge też polecić Gucci Intense Oud i mimo, że marka mainstreamowa to zapach iście niszowy i rzadko spotykany na ulicy.
  • Odpowiedz
@lecoffe: z opisów mi pasuje, pomyślę o nich, dzięki. A coś bardziej na cieplejsza porę możesz zaproponować? Czytałem o zapachach Creed dużo dobrego, warto się którymś zainteresować?
  • Odpowiedz
@chopchopjacob Jak chcesz coś po kosztach na próbę to spróbuj armaf tag him perfum oil. W promocji za 45zl można wyrwać. Ogólnie arabskich olejowych szukaj. Próbki kupisz na www.perfumeria-euforia.pl
  • Odpowiedz
A coś bardziej na cieplejsza porę możesz zaproponować?


@chopchopjaco Tom Ford Tobacco Oud, Amouage Jubilation 25, Amouage Boundless (chociaż tu dobrym zamiennikiem jest Frank Bocklet Tobacco).

czytałem o zapachach Creed dużo dobrego, warto się którymś zainteresować?

Nie jestem specem od creedów, ale z tego co mi wiadomo to od sukcesu Aventusa sodówka uderzyła im do głowy i zaczeli robić dziwne batche które raz pachną tak, raz inaczej, parametry też inne. Nie
  • Odpowiedz