Wpis z mikrobloga

@ortalionnajman: że też nie jest Tobie tak zwyczajnie wstyd dokładać swoje 2 grosze do niszczenia tego kraju
zwykły złodziej ma więcej godności niż taki pis-bot uprawiający propagande w internecie
  • Odpowiedz
Ortalion nie wie, że kanister nie jest jednorazowy i można go wykorzystać w przyszłości ;]


@kurczok: ile razy w życiu wykorzystywałeś karnister?

BTW: Może pomożesz w rozwikłaniu problemu. Jak wynajmujesz w bloku to gdzie trzymasz kanister? W mieszkaniu, komórce czy garażu podziemnym? Oczywiści trzymanie pustego karnista mija się z celem, bo po to jest kanister, żeby mieć w nim zapas benzyny.
  • Odpowiedz
@qluch: Jak jeździłem na gazie to... oj często XD

Może pomożesz w rozwikłaniu problem

Nie wiem, może w bagażniku samochodu? XD Po #!$%@? mi kanister w domu?
  • Odpowiedz
@qluch: bo z nieciągłego kanistra może uciekać paliwo XD
A serio:
Nie wiem, od lat już nie jeżdżę z gazem, więc zapas nie jest mi potrzebny. No i jeżdzę bardzo mało.
Natomiast w kontekście fluktuujących cen? Sens może się pojawić.
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: po pierwsze może zaoszczędzi się 20, a może 40. Kto wie o ile wzrośnie. Po drugie to nie jest jednorazowy wydatek. On zostanie i będzie go można używać w przyszłości i to też jest coś co w sumie warto mieć.
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: bardzo dobrze, niech ludzie masowo wykupują tonami, pis będzie mial do wyboru: masowe braki paliwa przed wyborami albo kolejne wielomiardowe straty za sprzedaż poniżej ceny rynkowej.

Orlen ucina tylko marżę to prawda, ale obsługa, transport itd. cały czas kosztuje, więc de facto dopłacają do interesu.
  • Odpowiedz
szok ludzie oszczędzają ale beka ja mam wszystko od mamy xD


@murdoc: Jeżeli ktoś już ma kanister to zaoszczędzi. Jak nie ma i nie używa, to zakup kanistra zwróci się, gdy paliwo zdrożeje o przeszło 3,5 zł za litr. O tym był wpis OPa.
  • Odpowiedz
no tak, bo przecież kanister wleje z benzyną do samochodu i ten magicznie zniknie, a wraz z nim jego wartość xD


@murdoc: Nie. Będzie stał i się kurzył, bo ktoś, kto do tej pory nie potrzebował kanistra, raczej nie zacznie go nagle potrzebować. Ewentualnie można go potem odsprzedać ze stratą, ale jak wszyscy już będą mieli, to nie będzie komu sprzedawać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Petru wspominał
  • Odpowiedz