Wpis z mikrobloga

Hej potrzebuje pomocy, właściwie porady. Mój różowy ma wspólnie z ojcem abonament w Play. Że tam było słabo zdecydowała się na magenta dom w T-Mobile 2 karty SIM plus Internet światłowodowy. Wszystko fajnie kurier przyniósł umowę telefon. Technicy podłączyli neta ale wieczorem dostaje sms że Play nie zgodził się na przeniesienie numerów bo jest niezgodność podpisów pod umową. Tzn umowa w Play wciaz była na ojca ona zgłosiła przeniesienie do T-Mobile Jak to teraz zrobić aby wszystko było git? Tzn zostać już w tym T-Mobile? #play #t-mobile #tmobile
  • 2
@chmielek007: u mnie przeniesienie wyglądało tak, że to operator załatwił wszystkie formalności. Zwróć się do swojego obecnego operatora, tu rozwiązaniem wydaje się ponowne podpisanie umowy w celu potwierdzenia podpisu.
Edit:
Jej stary musi umowę przepisać na nią, albo zostać jako właściciel. Pewnie przy podpisywaniu umowy mogliście dołączyć druczek o upoważnieniu do załatwiania spraw. Bo później może to być płatna usługa u mnie chcieli 50zl za zmianę właściciela. I w sumie tez