Wpis z mikrobloga

Jeden deweloper w jednej inwestycji i takie dwa mieszkania. Wybierz mądrze 60m2 we w miarę fajnym układzie, albo 45m2 w ckujowym narożniku. Niby to większe jest droższe o tylko 10k, ale przyszłościowo małe lepiej się wynajmują. Piętra 2 i 3 więc żadne widokowe, ani nic z tych rzeczy. Wgl 15k na Górce Narodowej to już trochę xD. Niestety aktualna oferta do 50m2 to jakiś żart.
#nieruchomosci #krakow #kredyt2procent
Szemiques - Jeden deweloper w jednej inwestycji i takie dwa mieszkania. Wybierz mądrz...

źródło: Untitled22_20230929203933

Pobierz

Co byś wybrał/a?

  • Elegancki przytulny narożniczek 15k z metra 24.3% (35)
  • Sporawe i dwustronne nie kompaktowe mieszkanie 75.7% (109)

Oddanych głosów: 144

  • 8
@Kutafonix215: mówisz że wyjąłeś (pieniądze) na czas? Mój garaż ma tyle metrów co ta sypialnia po lewej :| najwyżej jak teściowie zaczną niedomagać to juz wiem że mogę zrobić z tej przestrzeni dogodne warunki mieszkaniowe przy odpowiednim nakładzie pracy.
@Reanef: domu do mieszkania się nie porównuje, zależy kto jaki styl życia preferuje. Albo masz mniej miejsca w danej kwocie, albo jesteś skazany na stalowa kapsule na paliwo jak zapomnisz kupić cytryny do obiadu. I tak - jestem pewien z perspektywy czasu ze podjąłem zajebiscie dobra decyzje (+fuks), bo to co się teraz #!$%@?, to głową mała...
@Kutafonix215: mieszkałem tyle czasu w bloku że podziękuję. A sklep mam w zasięgu roweru. Jak mieszkasz dalej od centrum to serio spacer 5-10 minut nie szkodzi, brak żabki w pokoju gospodarczym mieszkania nie przyprawia o ryzyko zawału. Byle Uber dojeżdżał i jest git. Dobrze zrobiłeś bo masz spokój i to jest najważniejsze. A to Tobie ma się przede wszystkim podobać.