Wpis z mikrobloga

Jak mnie dzisiaj wkur wiła sytuacja. Przychodzę sobie do samochodu a tu patrzę - głęboką rysa na drzwiach, bo ktoś nie raczył przytrzymać ich w swoim gruchocie. Auto, o które tak dbam i na które ciężko pracowałem. No nic mnie tak nie wyprowadza, jak brak dbania o cudze rzeczy.

Nie dziwcie się, jak spotkacie tak zaparkowane auto jak poniżej. Od teraz w dupie mam, że zajmę dwa miejsca. Ten kraj nie jest do życia, tu każdy tylko patrzy siebie i swojego interesu.

#oswiadczeniezdupy #samochody #pieniadze #ludzie #spoleczenstwo #polska
chud - Jak mnie dzisiaj wkur wiła sytuacja. Przychodzę sobie do samochodu a tu patrzę...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
Auto, o które tak dbam i na które ciężko pracowałem.


@chud: i to jest twój problem, że traktujesz auto jako trofeum, a nie jako narzędzie. Każde auto z czasem będzie porysowane, tak samo jak każdy ekran telefonu i to jest naturalna kolej rzeczy. Co innego gdyby ktoś Ci przeszorował jakiś element. W południowych krajach co drugie auto jeździ poobijane i wszyscy mają na to #!$%@?, a u nas jest jakiś kult
@BennyLava: co ty #!$%@? xdd jaki to jest jego problem że ktoś mu #!$%@?ł drzwiami? Tak ciężko jakiemuś kretynowi uważać wchodząc/wychodząc do auta? Aha no przecież to tylko narzędzie to można #!$%@?ąć i się nie przejmować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja rozumiem #!$%@? opa, a ludzie którzy gadają o jakichś "narzędziach" to zakładam o wszystko dbają tak samo=nie dbają.
Tak ciężko jakiemuś kretynowi uważać wchodząc/wychodząc do auta?


@technokrecik: no najwyraźniej tak, kretyni będą zawsze na świecie i #!$%@? się o to ani pisanie postów na wykopie nic w tym nie zmieni. To jest zachowanie w stylu "stary człowiek krzyczy na chmury".

Ja rozumiem #!$%@? opa, a ludzie którzy gadają o jakichś "narzędziach" to zakładam o wszystko dbają tak samo=nie dbają.


No tak, ze skrajności w skrajność. Za to Ty z
@BennyLava: Niezłe projekcje masz xD. Nie muszę zmieniać butów by mieć środek utrzymany w pedantycznej czystości. Nie jestem brudasem usprawiedliwiającym sobie swoje lenistwo. Btw o narzędzia się dba chociaż pewnie ty odkładasz #!$%@? smarem klucz na kupkę xD