Wpis z mikrobloga

#gonciarz
Nie no, widzę, że grube zarzuty poszły w stronę Gonciarza na fali ostatnich wydarzeń na polskim youtube xD
- typiara z uzależnieniem od narkotyków związała się z gościem z tym samym problemem, oboje sobie ćpali, ale ona tego nie chciała.
- zmanipulował ją, bo robił ładne filmiki i był znany xD
- ona miała tylko 20 lat, a on aż 36
-nie mogła jeść ze stresu i było jej tak źle w tym związku, ale go nie przerwała, bo ma daddy issue
I jak w przypadku tego maincraftera i Gargamela zarzuty są całkiem poważne, to tutaj dorosła babka związała się ze sławnym gościem, a teraz bez brania odpowiedzi za swoje decyzje próbuje zrobić z siebie ofiarę.
Teraz każda laska, która miała jakikolwiek kontakt ze sławnym youtuberem będzie chciała wskoczyć do tego pociągu ofiar? Co następne? "Znany influencer mnie zmanipulował, bo polajkował moje zdjęcie i ja mu wysłałam nudesy, a tego nie chciałam i miałam wtedy tylko 19 lat"?
  • 17
@potatowitheyes: a pominięcie, że używał agencji modelek jako świeży dostęp do młodych dziewczyn które były łatwe bo trudno się utrzymać z modelingu i nie zostać bezdomną, to czemu nie wspomniałeś? A jak nie chciała wrócić to ją szantażował że się zabije. To też nic takiego?
a pominięcie, że używał agencji modelek jako świeży dostęp do młodych dziewczyn które były łatwe bo trudno się utrzymać z modelingu i nie zostać bezdomną, to czemu nie wspomniałeś?


@N331: No w sumie zapomniałem, że jak jesteś modelką i nie kosisz na tym dużego siana, to masz do wyboru tylko dwie opcje - zostanie bezdomną, albo godzenie się na wykorzystywanie komuś sławnemu. Modelki mają zakaz podejmowania innych prac.

A jak nie
@peszmerd no przecież były nagrania na których było słychać jak laska przy nim się drze żeby na nią nie pluł albo takie gdzie było słychać jakaś szarpaninę i jej krzyki żeby jej nie szarpał.
Były też tam nagrane jakieś przygłupie teksty i świadome deprecjonowanie tej laski w kolejnych wypowiedziach.

Może dla ciebie to norma, nie wnikam jakie wzorce z domu wyniosles, ale dla normalnego człowieka tego typu zachowania się kwalifikuje jako przemoc.