Wpis z mikrobloga

Pomyślałem tak obstawić:

Daro Lew vs Piotr Lisek - LISEK WIN No nie ma co #!$%@?ć, Lew jest upośledzony i zero psychy, dostanie pare ciosów, zacznie się zapewne wycofywać i przegra, nie ma co się tu rozwodzić więcej, kursik malutki ale to pewniaczek xD

Zabielski vs Sutonator - ZABIELSKI WIN Sutonator pokonał tylko ulańca Japczana i Muranskiego starego, który nie zadawał żadnych ciosów xD Zabielski, młodszy, lepsza forma, pamiętam jak jakaś tam walkę przyjął chyba z 2 tyg wcześniej czy nawet tydzień i ładnie się pokazał, w dodatku Sutonator to ćpunski wrak

Xayoo vs Rafonix - XAYOO WIN Nie musze chyba tego tłumaczyć, kolejny pewniaczek i zarazem missmatch, psycha Rafonixa jest #!$%@?, jest mniejszy i jest zwykłym lamusem na liścia, co tu więcej mówić

Tańcula vs Polak - TAŃCULA WIN Nad tym miałem już jakąś refleksję, wiadomo, że nasz marzyciel nabił sobie rekord na Murańskich, ale ładną walkę stoczył z młodym gdy jeszcze żył, z Ferrarim mimo psychy sitting jakoś sobie poradził xD No twierdzę generalnie, że jest w miarę wytrzymały, ale wczoraj wyglądał na ważeniu jak ćpun po tygodniowym maratonie #!$%@? w nos. Z drugiej strony #!$%@? wie jak z umiejętnościami aktualnymi Roksysyna, kogo on tam ostatnio ubił? Tego rudego Patryczka i wcześniej Malczyńskich potężne purpury. Szacowałbym Tańcula 60% - 40% Polak.

Wiewiór vs Bratan - WIEWIÓR WIN Bratan sam mało ćwiczy jak wspominał, lub farmazonił, ale w każdym razie to, że zgasił kluskę Maciasa z Łajt Łindow czy przydupasa Tromby to nie trzeba z niego zabijaki robić od razu, tu można stawiać na jakąś ulicę vs umiejętności, Wiewiór ćwiczy długo i zapewne wyczuje cepeliadę Josefa , który no nie oszukujmy się nie jest zbyt bystry

Boxdel vs Jozwiak - BOXDEL WIN Króciutko, wiek, forma i tyle w temacie

Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
Kejesen - Pomyślałem tak obstawić:

Daro Lew vs Piotr Lisek - LISEK WIN  No nie ma co...

źródło: typyy

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Kejesen: Wiewior lose rusza się w stójce jak paralityk. Tańcula lose skrzela zamiast płuc w drugiej rundzie z Ferrarim juz nie miał tlenu trzecia przeleżał. A z reszta typów się zgadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kejesen: Pasut raczej wygra z Zabielskim, na jego filmach było widać, że cały czas jest w treningu od kilku miesięcy (ślady po sparingach), Boxdel z Golą na fast'cie mówili, że zrobił bardzo duży progress, a Zabielski to nie Dzinold

A i stawiam na złomka bo tutaj różnica warunków fizycznych jest ogromna, a i wiewiór to też nie jest najbystrzejszy typ xD
  • Odpowiedz
@Kejesen: też wczoraj obstawiłem na Zabielskiego tylko kurs był 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) można go nie lubić ale co by nie mówić #!$%@? się dobrze jak na freaka
  • Odpowiedz
Ogólnie to się zgadzam, chociaż ten Tancula faktycznie nie wygląda najlepiej, a Polak będzie mega zdeterminowany...ale Tancula ma dość dobre uniki. Dla mnie 50/50. Jeszcze ten Pasut to myślę, że może walka wyglądać tak, że Zabielski będzie go obijal, ale Pasut w końcu go podda w parterze
  • Odpowiedz
@Kejesen: Dziwne masz te logiki. Np. gadasz ze Sutonator przegra, bo bil sie tylko z japczanem i starym muranem z ktorymi wygral, a stawaisz na wiewiora - a z kim on wygral w K1 lub stójce? Przeciez nawet Polak go w stójce bił jak chciał. Alan który przegrywa z kazdym wytral mate wiewiorem.
  • Odpowiedz