Wpis z mikrobloga

Takie małe porównanie czego brakuje/co jest śmieszne w cs2 a co było w go. Rozpiskę wziąłem z reddita/twittera:


Gracze oczekiwali tick 128, lepszego anticheata (jakiegoś rozwiązania), jakiejś pewnie operacji, kilku map, nawet głupiej nowej skrzynki, a dostali wykastrowanego, gorzej zoptymalizowanego csa XD.

I tak ja wiem, że mamy nowy silnik który daje wiele więcej możliwości ale kurczę gracze chcą te zmiany już mieć teraz, a nie czekać nie wiadomo ile zwłaszcza, że wystarczyło zostawić csgo dalej i dodać opcjonalnie pełną wersję cs2 z informacją, że za jakiś czas cs2 zastąpi go. A tak to mamy klops w postaci dużego downgrade.. Super premiera pełnej wersji nie ma co. Czas pokaże jak to gracze przyjmą i w jakim tempie Valve zacznie łatać/dodawać nowe rzeczy do cs2. Póki co na steamie dzisiaj było dużo negatywnych ocen dla cs2. Na 11000 pozytywnych ocen przypadło aż 9600 ocen negatywnych. Pewnie gdyby wciąż były 2 wersje to go wciąż by miało znacznie więcej graczy niż kastrat :).

#csgo #csgo2 #cs2 #counterstrike #steam #gaben #gry #counterstrike2
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@Galaktyk: Mi również się podoba osobiście:

During the first day of release, CS2 peaked at approximately 1,394,301 concurrent players...

This is far from the 1.8 million we had in May, and not even close to the 1,556,326 million concurrent players just a couple weeks ago ????

Jak na największe wydarzenie w (csgo) to trochę rozczarowujące?
  • Odpowiedz
chyba jestem jebnięty bo też nie odczuwam braku żadnej z tych rzeczy


@tozalezyogunie: Valve widzi jak dużo osób korzysta z danej rzeczy, widocznie te wymienione nie są na tyle popularne żeby miały wysoki priorytet.

@ReevoX a z tej listy Tobie osobiście czegoś brakuje? Ja bym pograł cache, i to w sumie tyle xD
  • Odpowiedz
@ReevoX Większości z tych rzeczy osobiście mi nie brakuje. Nie grałem żadnych innych trybów poza MMami i czasami jakiś dm. Brakuje mi jedynie cobblestone ale jego już od paru lat nie ma. Ale operacja mogła by wlecieć.
  • Odpowiedz
@ReevoX: Strzela mi się dużo lepiej w cs2 niż w go i nie czuję tego braku 128tick, problem mam z caly czas z kilkaniem v(zmiena ręki) i szifa (usuwanie krwi) xd A tak to grało by się spoko gdyby ustawienia nie wracały do standardowych i aby nie kraszowało xD
  • Odpowiedz
@ReevoX: Wszystkie te wady zostaną zniwelowane do roku od czasu premiery.

Gracze oczekiwali tick 128,


Nie będzie 128 bo to generuje większe obciążenie po stronie serwerów a to generuje koszty.
  • Odpowiedz