Wpis z mikrobloga

Oszuści z #tmobile wyliczyli mi karę umowną za numer za który płacę 10 zł/msc (do czerwca 2024) 533 zł. Czy to legalne praktyki czy mogę to gdzieś zgłosić i ich dojechać? Mam już dość tych złodziei i będę się cieszył jak nareszcie skończę z nimi umowę.
Jeśli chodzi o sprzęty - nie ma w ogóle o takich mowy. To po prostu karta sim z 50 GB internetu, nic więcej. Ha tfu na to gówno.

#prawo #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
@Pust3lnick: sprawdź umowę bo mogą tylko tyle żądać ile ci ulg/rabatów miesięcznie dali razy ilość miesięcy do końca umowy
ale płacąc 10/mc to bym najpierw sprawdził czy nie bardziej się opłaca jednak płacić tą kwotę nawet nie korzystając
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg: Tylko że to absurd że chcieliby 533 zł skoro do końca umowy z nimi zostało mi niecałe 100 zł biorąc pod uwagę miesięczny koszt. I chodzi o to, czy mogą żądać ode mnie więcej (I to aż ponad 5x) niż faktycznie pozostało mi zobowiązania. Bo niby za co te ulgi i rabaty wycenione na ponad 400 zł?
Czy mogę im po prostu zapłacić tą stówę i się od nich uwolnić?
  • Odpowiedz
@Pust3lnick: jeśli wypowiedziałeś umowę nie zważając na kary umowne które miałeś w niej zawarte to niewiele można zrobić, możesz próbować się z nimi jakoś dogadać ale prawo stoi po ich stronie
  • Odpowiedz