Wpis z mikrobloga

Tak według wykopków powinna wyglądać 16 latka żeby nie było powodów do wyzywania jej od k*w. Mam dla was wiadomość, jest 2023 rok a ostatnie 20 lat przesiedzieliście w piwnicy u starych, jeśli kogoś oburzają zdjęcia tej małolaty które latają po wykopie to lepiej nie wchodźcie na instagram, albo w ogóle nie wychodźcie z domu gdy na zewnątrz jest 25+ stopni, bo możecie doznać szoku.
Nie będę wnikał w to czy ta laska ma traumę czy nie, ale każde nagłaśnianie spraw związków nastolatek z typami w wieku gargamela jest dobre, bo na dziecięcego psychologa czeka się od 300 do 700 dni, co wynika z ostatnio przedstawianych statystyk. Nie sądzę by te młode dziewczyny cokolwiek sobie z tego robiły, natomiast może kilku rodziców zacznie baczniej się przyglądać z kim spotyka się ich córka.
W ogóle to bronienie typa i wyzywanie dziewczyny od najgorszych gdzie on sam przyznaje się do winy i nie dementuje żadnych przedstawionych przez nią zarzutów jest typowe dla tej społeczności, jesteście po prostu zj
*ni.
Słuchając nagrań i czytając wiadomości do tej małolaty wręcz mnie skręcało z żenady, ona się doroślej od niego zachowywała w tym "związku".
I na koniec, choćby nie wiem co laska odwalała to robienie awantur po pijaku i plucie na kogokolwiek jest szczytem buractwa, tyle mam do powiedzenia.

#gargamel #przegryw
Mrbimbek - Tak według wykopków powinna wyglądać 16 latka żeby nie było powodów do wyz...

źródło: il_570xN.2715158458_n6a8

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mrbimbek: Nie znam tej sprawy, widziałem tu wpisy, ale nie wiem o co chodzi. Niemniej czytając ten post, sugerowałbym samemu wybranie się do terapeuty, albo nawet do lekarza psychiatry, o coś na uspokojenie.
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: Przecież chodzi o to, że ludzie robią z niej mała niewinną dziewczynkę, a jej wygląd kompletnie co innego sugeruje.

ona się doroślej od niego zachowywała w tym "związku".

Widzisz to co ci chciała pokazać, przecież nie wrzuci na siebie brudów.
  • Odpowiedz
  • 0
@JerzyY: gdzie ona niby się kreuje na niewinna dziewczynkę?
Jak by były brudy to gargamel by tak grzecznie nie kulił ogona, zawsze taki wyszczekany był.
@Kopytnik_1 nie martw się o mój spokój, wyzwalanie emocji jest zdrowe ;)
  • Odpowiedz