Wpis z mikrobloga

Podpowiedzcie jak grac ...
1.co ustawić żeby obrońca był przyklejony do napastnika? nie moge podać do przodu bo po każdym podaniu do napastnika obrońca siedzi mu na plecach
2. to samo sie tyczy jakiegos dziwnego presingu po stracie piłki, jak ja w swojej taktyce to ustawiam to moi gracze nie biegną we 3 blokując wszystko do podania tylko stoją jak jakies kołki, dodatkowo stamina u takich gosci nie schodzi bardziej od mojej
3. co naciskać biegnąc bark w bark?, goscie mnie złomują przy kazdym możliwym pojednyku biegowym, ja swoimi zawodnikami odbijam sie od napastników
#fut
  • 5
@sprosnajola: pokaz sklad. Nie gra sie presingiem, presujesz klawiszem R1,RB odbior pilki klawiszem strzał. Srodkowymi obroncami lepiej nie grac wcale jak nie jestes w.tym.dobry.
@sprosnajola: ustaw taktyke na wezszą obrone np 40 oczek. Obroncy sami powinni ustawiac sie przed zawodnikiem az do linni bramkowej.
Jak ruszysz zle obroncą to bramkarz jest nieustawiony
@sprosnajola mam tak samo. Przeciwnik potrafi na mojej połowie koło pola karnego spresować 3 zawodnikami na raz. Wszyscy lecą za mną aż do jego pola karnego, a moi w takiej samej sytuacji stoją w miejscu i robią za tyczki