Wpis z mikrobloga

@dzieju41: domniemam, że wszystko idzie dobrze ale pod koniec instalacji wywala błąd? - jeśli tak to wyłącz play protect w ustawieniach sklepu play ewentualnie wyłącz wifi/transfer danych.

@Wiskoler_double: gotowe instalki z różnych względów nie są zalecane.
  • 0
@stefankot: Zainstalowane. Ale to nic nie pomaga, poddałem się. Usunąłem wszystkie apki. Nie mam sił bo albo ten komunikat albo instalacja zostaje przerwana. Nic to chyba nie dla boomera apka/
  • 0
@stefankot: Budzisz we mnie ducha na nowo. Poczekaj niech zbiorę siły by jeszcze raz się instalacją zająć, wersja apk identyczna jak yt na komórce, co do vanced microg support to już nie pamiętam.
Zabieram się za to za chwilę.
Zabieram się za to za chwilę.


@dzieju41: spróbuj tak 'na czysto' - wywal wszystko, YT, managera, microg -> reboot -> instalacja microg -> reboot -> instalacja managera -> patcher -> select application -> storage -> wybrać apk yt zgodne z tym co sugeruje manager na liście - > upewnić się, że play protect wyłączony, wyłączyć wifi/transfer danych -> na liście patchy zaznaczyć wszystko - > patchować w opcji non-root

Tak to
@dzieju41: no to już kwestia wersji Androida/roota, jeżeli to np. jakiś brandowany soft gdzie dev zablokował opcję deinstalacji to pozamiatane... u mnie bez wywalenia apki YT pobranej ze sklepu nie chciało się patchować... (,)