Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Przynajmniej wyszła prawda o Łucji na która tyle czekaliśmy: źle wita ludzi w hotelu. To w 100% usprawiedliwia wszystkie negatywne zachowania wymierzone w nią, bo nie może być tak, że ktoś za późno poda rękę, kiedy jest zamieszanie, albo podaje ją pod złym kątem. Taki afront powinien być karany więzieniem lub 100zł grzywny.
  • 5
  • Odpowiedz
@Bujak: to jest własnie elegancja, takt i skromnosć Łucji, ze widzac zamieszanie wokól nowej nie pchala się z powitaniem.. ale jak te krowy moga to zrozumieć? Nowa wiktoria dla mnie z miejsca do odstrzalu, prostaczka druga po szambinie, mam nadzieję, ze to ona wyleci na rr.
  • Odpowiedz
@Mallisso: w 100% się zgadzam - warto jednak zauważyć że w kulturze zachodniej w sytuacjach spóźnionego powitania to co zrobiła Łucja było zgodna że standardami etyki powitań. Mi się wydaje że nowa Wiktoria to prostaczka nie znająca zasad i szukała jedynie podkładki aby zabłysnąć przy grupie. Z drugiej strony szkoda że produkcja nie pokazuje wszystkiego bo jeśli dziewczyna chce zabłysnąć na tle grupy akurat w taki sposób to ciekawe czego się
  • Odpowiedz
@Bujak: Jeśli Łucja zrobiłaby na odwrót i przerwała grupie ta dziwna sytuacje z Tori to też by było źle, wtedy by powiedziała, że jak ona w takiej poważnej sytuacji się wita i mogłaby poczekać
  • Odpowiedz