Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mallu od jakiegoś czasu nie brała już udziału w nagonce na Łucje. Nie wtrącać się to każdy potrafi, ale nie każdy ma odwagę na konfrontacje z psychopatą, w dodatku nawet nie w własnym interesie.
  • 14
  • Odpowiedz
@mi_chelle: Dlatego tak ta dziewczyna tu wszystkim zaimponowała. Szkoda, że to, co myśli powiedziała tylko jemu w twarz, a nie na Pandorze, ale nie ważne i tak podskoczyła o kilka level w moich oczach.
  • Odpowiedz
  • 27
@rafcio321: według mnie powiedziała to do niego, bo dobrze wiedziała, że to on jest źrodłem tej nagonki. Co sroch pierdnie to ameby zatańczą. Po raz kolejny pokazała, że czyta go jak książkę
  • Odpowiedz
@mi_chelle: swoja droga mnie bardziej zainteresowala reakcja Srocha - typowy gowniak, jak dzieciak #!$%@?, to sie smieje kiedy inne gowniaki mu przyklaskuja, jak jakis dorosly mu zwroci uwage to nagle spuszcza glowe i nie ma nic do powiedzenia
  • Odpowiedz
@mi_chelle: Myślisz, że on to powie grupie i się przyzna, że jest zapalnikiem tej sytuacji ? Może tylko wspomni, że Mallu się pruje, bo Lucy ją przekabaciła na swoją stronę.
  • Odpowiedz
  • 1
@rafcio321: ja nie myślę, że cokolwiek to zmieni w jego postawie. Wiadomo, że #!$%@? będzie w to brnął. Powiedziała najpierw jemu i zaznaczyła, że powie przy grupie jeśli znowu to się powtórzy. Dała mu znać, że wbrew jego przekonaniom, nie wszyscy w hotelu podpisują się pod tą nagonką
  • Odpowiedz
  • 1
@rafcio321: zależy mu na opinii grupy obsesyjnie i był przekonany, że go popierają. Myślę, że był w szoku, że Mallu mu zwróciła uwagę i nawet przyznał, że to on podkręcał. Ja już się szykowałam na klasyczne odwracanie kota ogonem albo „ale wszyscy to robili”
  • Odpowiedz
@mi_chelle: przytulała Lucy w ciężkich chwilach ,jestem jej za to wdzięczna.Mallu kocha zwierzęta , a taki ktoś ma większą świadomość sprawiedliwości i potrafi walczyć o szczęście innych.Życzę jej ,aby wygrała
  • Odpowiedz