Wpis z mikrobloga

Jak powiedział szef służby prasowej Wschodniej Grupy Sił Zbrojnych Ukrainy Ilja Jewłasz rosyjskie oddziały formują tam 12 kompanii szturmowych. Obecnie w rejonach łymańskim i kupiańskim przebywa 110 tys. Rosjan. - Są uzbrojeni w tysiące pojazdów opancerzonych, w szczególności czołgi, transportery opancerzone, specjalne wozy patrolowe, a także różne systemy artyleryjskie - mówi Jewłasz

Przecież Rosjanie według Ukraińców nie posiadali już już sprzętu, rakiet i żołnierzy. A nie czekaj...
#ukraina #rosja #wojna
  • 12
Obecnie w rejonach łymańskim i kupiańskim przebywa 110 tys. Rosjan.


Przebywa, rezerwa operacyjno-strategiczna zwana 1APG. Od miesiąca przebijają się czołgami bez las. Nie można jej jednostek przerzucić na Zaporoża. Zaporoże nie ma głębokośći popmieścić dużych i ciężkich odwodów 6APG.

Są uzbrojeni w tysiące pojazdów opancerzonych, w szczególności czołgi, transportery opancerzone, specjalne wozy patrolowe, a także różne systemy artyleryjskie.


Przesadza. MLRS-y zmarnowali Rosjanie na strzelanie cywilów na Charkowszczyźnie, a 122 mm na okładanie
@szurszur: @6a6b6c
nie jestem onucą, od początku trzymam stronę UA i możecie sobie to łatwo sprawdzić w znaleziskach jakie dodawałem
Propaganda sukcesu Ukrainy jest szkodliwa, ciągle pojawiają się od nich informacje nieprawdziwe np. że zabili ważnego dowódcę a później się okazuje że typ normalnie przemawia ( ostatnio dowódca floty czarnomorskiej). A on tym że Rosjanom brakuje sprzętu i wskazywały to Ukraińskie serwisy oraz wojskowi możecie sobie bezpośrednio wyszukać w google frazą
@raszko754: To ty masz (i nie tylko ty) problem z filtrowaniem informacji oraz nagłówków. Jak się poznaje świat przez nagłówki Onetu czy innego WP to nic dziwnego, że widzi się propagandę sukcesu a za 5 minut widzi się ruską propagandę. Nagłówki są kontrowersyjne i skrajne, ZAWSZE.

później się okazuje że typ normalnie przemawia ( ostatnio dowódca floty czarnomorskiej)


No nie za "bałdzo", skoro to zmontowane nagranie sprzed jego potencjalnej śmierci. I
A on tym że Rosjanom brakuje sprzętu i wskazywały to Ukraińskie serwisy oraz wojskowi możecie sobie bezpośrednio wyszukać w google frazą " ukraina rosja nie ma sprzetu".


@raszko754:
Napierw napisąłes, że ''Rosja nie ma sprzetu'' ,a teraz bronisz sie info z UA, że Rosjanom brakuje okreśłonego sprzetu. No przecięz brakuje i sami Rosjanie to przyznawali ( w tym Putin) zapowiadajac zwiekszenie produkcji. Braki w sprzecie nie oznaczaja, że nie ma go
Napierw napisąłes, że ''Rosja nie ma sprzetu'' ,a teraz bronisz sie info z UA


@szurszur: człowieku napisałem że według ukraińskiej propagandy rosjanom brakuje sprzętu, nie napisałem że "bronie UA" tylko że trzymam stronę ukrainy lecz nie podoba mi się ciągła propaganda, fejkowe wrzutki , zmyślone artykuły o śmierci dowódców czy chorobach przywódców. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nie potrafisz myśleć logicznie, jesteś fanatykiem który nie potrafi rozróżniać propagandy od stanu faktycznego,
człowieku napisałem że według ukraińskiej propagandy rosjanom brakuje sprzętu


@raszko754: nieprawda. Napisałes jednoznacznie - ''według Ukrianców nie posiadali już sprzetu''.
Tymczasem fraza jaka mi wrzuciles wysyla do artykułów gdzie jest mowa o brakach sprzetu a to nie to samo.
Do tego wyskakuja mi teksty: ''Rosyjscy blogerzy: Rosyjskiej armii brakuje sprzętu, są problemy z morale '' albo przyznanie Putina, że Rosji brakuje nowoczesnego sprzetu. Czyli to co napsiałes wp ierwszym poscie