Wpis z mikrobloga

PILNE: Anna Górska, Kandydatka Lewicy do Senatu, która zasłynęła z postulatu wprowadzenia domniemania winy w sprawach o gwałt, po ponad 1,5 roku usunęła ten wpis z Twittera. Prawdopodobnie ma to związek z faktem, że Konfederacja zaczęła grzać ten temat w ofensywnie do lewicowej narracji walki o prawa kobiet

Tutaj screen usuniętego wpisu

#bekazlewactwa #lewackalogika #polityka #wybory #konfederacja #lewica
sildenafil - PILNE: Anna Górska, Kandydatka Lewicy do Senatu, która zasłynęła z postu...

źródło: annagroska

Pobierz
  • 15
@revente: Ale zapoznaj się co Lewica ma do powiedzenia zanim zaczniesz szczekać. Przede wszystkim Lewica, co może wydawać się ironiczne, ograniczy socjale odcinając od nich najlepiej zarabiających i nie, nie będą to ludzie mający 6k brutto jak czasami piszą koledzy z tagu.

O żadnym ściągnaiu uchodźców na hurra też nie ma mowy. Tylko znów, po co o czymś mówić skoro się nie zna programu, nie widziało się żadnej konwencji partii?
@Wink Gdybym był konfiarzem byłbym zwolennikiem całkowitego usunięcia 500+, a nie jestem.

Celem 500/800+ jest zachęcanie ludzi do posiadania dzieci, ratowanie demografii.
Ograniczanie tego świadczenia sprawi że lepiej zarabiający nie będą już zachęcani.
Plus w Polskich warunkach gdzie cała masa pracowników unika płaceni podatków od swojej pracy(B2B, praca na czarno, część pensji pod stołem itd.) Ograniczenia świadczeni dla „najbogatszych” oznaczało ograniczenie go dla tych dobrze zarabiających ale uczciwie się rozliczających, cwaniaki dalej
@Wink celem lewicy jest wprowadzenie jak najwięcej uchodźców z Afryki oraz bliskiego wschodu. Oprócz tego zanberg osobiście mówił, że zamierza maksymalnie zwiększyć socjal ile tylko się da, nagradzając przede wszystkim ludzi nie pracujących oraz uzależnionych od alkoholu
@willyfog: Ja dzisiaj dyskusji na wykopie nie prowadzę bo ogólnie chce ograniczyć media społecznościowe i się skupić na giereczkach, leżeniu i przygotowaniu do kolejnego semestru studiów, ale zostawię tylko link do wywiadu z Zandbergiem, bo to dość przyjemna forma poznania innej partii nawet jeśli nie ma się czasu na czytanie.

[https://www.youtube.com/watch?v=bTV5EXT4_aM&t=3332s]

Chodzi mi tylko o to żeby na partie spojrzeć już przez pryzmat programu, nie własnego obrazu wykształconego przez
Ale zapoznaj się co Lewica ma do powiedzenia zanim zaczniesz szczekać.

@Wink: Wystarczy że widziałem jak głosowali za wszystkimi najbardziej populistycznymi propozycjami gospodarczymi pisu. I covidowym zamordyzmem który chcieli wprowadzać.

O barbarzyńskich pomysłach na skazywanie i wyrzucanie z mieszkania na podstawie pomówień nawet nie wspominam.