Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dziwna sytuacja. Żona mojego... Hmmm... Może nie przyjaciela ale dobrego znajomego pracuje ze mną w tej samej firmie. Dział niby inny ale coś tam do mnie powiedzmy dociera. Ordo iuris po bandzie. Przed nim, dziećmi i rodziną jest przykładną, pobożną żoną Polką ale na wyjazdach służbowych/firmowych przystawia się do innych facetów. Im więcej wypije tym bardziej, wręcz obcesowo. Oczywiście poza pracą jest "abstynentką", która najwyżej lampkę wina wypija z okazji świąt. Czy go przy okazji zdradza? Nie wiem, nie mam dowodów ale z boku wygląda to tak, że gdybym postawił na to kasę to raczej bym jej nie przegrał. W firmowe plotki też jestem nie za bardzo więc nawet stąd nie mam żadnego potwierdzenia. Informować o tym jakoś kumpla? Bez dowodów i konkretów kto/gdzie/kiedy/z kim kręcić jakiś kwas? Słabo to wygląda z jednej strony ale z drugiej chłopaczyna jest naprawdę swój gość i zwyczajnie mnie to męczy...
#zwiazki #zdrady



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@mirko_anonim: ale byłeś tam, co widziałeś?
bo jak jest po alku rozanielona i coś tam chichocze przy stole, to jest inny kaliber niż gdyby zawsze z jednym typem znikała na tych wyjazdach

sądząc po tym co piszesz zostałeś wychowany wg surowych zasad ale jakieś pożartowanie z kolegami z pracy, nawet na tematy seksu to nie jest nic strasznego

w razie czego wszystko nagrywaj i możesz przedstawić dowody swojemu przyjacielowi
@mirko_anonim: zależy jaki macie kontakt. być moze ten chlop nawet nie wie ze jego laska mocno popija na takich wyjazdach, bo ona mu nawija makaron na uszy. juz samo to może dać mu do myślenia, nie musisz mówić ze pewnie go zdradza. być moze gość sam cos podejrzewa i twoja opinia utwierdziłaby go w przekonaniu ze wcale nie ma paranoi.

ale jak już mówiłem wszystko zależy od tego czy znasz go
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie mów w prosty sposób znajomemu, bo standardowo wyjdzie, że to ty jesteś najgorszy.
Najlepiej anonimowo daj mu znać, że trzeba się przyglądać.
Jak tu jeden napisał chichotanie, czy żarciki dla większości żadną zdradą nie są i niektórzy mają taki styl życia. ( mój ojciec lubi sobie pożartować ze znajomymi, kiedyś nawet miałem okazję słyszeć, że jego znajome ze szkoły się żaliły, że on bajerować to tak, a