Wpis z mikrobloga

Redakturka w siodmym niebie bo zara bedzie pytanko heheheh ktore heheh zaora Bosaka ale bedzie sie dzialo jajca. I oczywiscie pytanie o najwazniejsza rzecz na swiecie aborcje. Nie ma innych problemow na swiecie tylko aborcja i LPG. Nie drozyzna w sklepie, ze ide i sie lapie za glowe ile musze zaplacic za zakupy. Nieeeeeeeeeeee. Aborcjaaaaaaaa mordooooooooooo. W ogole Konfederacja powinna przestac sie na te tematy wypowiadac i ucinac dyskusje jednym zdaniem "Nasze stanowisko jest jasne. Pelny zakaz aborcji i pelny zakaz malzenstw LPG itd." Koniec kropka dziekuje za uwage prosze przejsc do kolejnych powaznych juz pytan.
#polityka #polska #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #pis #wybory #4konserwy #neuropa #wydarzenia
JulianGangol - Redakturka w siodmym niebie bo zara bedzie pytanko heheheh ktore heheh...
  • 23
@JulianGangol Ta baba jest #!$%@? ale wasze zesranie się że pytają ich o aborcję jest kretyńskie. Oni sami to wzięli na sztandary, bronili kościołów i chwalili się że wszyscy się pod tym podpisali. To ich największy sukces w tej kadencji według nich samych.
I widzisz są tacy ludzie jak ja czy moja żona którzy oglądają ich konwencję, słuchają co mówi Bosak i Mentzen i generalnie się ze wszystkim zgadzają ale tego im
@Corranh: a to akurat troche prawda i tu ci przyznam troche racji. Dziwne jest to uwielbienie kosciola przez konfe kiedy to twoim glownym elektoratem sa mlodzi ludzie ktorzy jakos mocno wierzacy nie sa. Jakby targetem byly stare dziady to ok ale na konfe glosuja glownie same mlode chlopy ktorzy z kosciolem mocno zwiazani nie sa. Mozna byc przeciwko aborcji ale nie trzeba od razu do tego podszywac religii.
@JulianGangol jeśli się do tego nie stosuje religii to można dojść do wolnościowego wniosku, że to od kiedy powinno być chronione ludzkie życie jest kwestią umowną, że zdania i emocje są w tym względzie podzielone w społeczeństwie, więc państwo powinno się #!$%@?ć od obywateli, albo niech sobie ludzie decydują w referendach na poziomie samorządu. No ale jak masz misję od swojego Boga to się myślenie wyłącza...

Mnie to frustruje podwójnie, bo przez