Wpis z mikrobloga

Mam obronę magisterki za 3 tygodnie. Prócz mnie miały bronić się jeszcze 3 osoby, ale wychodzi na to, że będę sam xD
Jedna podejmuje kolejne studia, więc teraz nie ma głowy do obrony, druga przeprowadziła się w wakacje do Anglii i nie ma czasu przyjechać do Polski na obronę, a trzecia w ogóle nie daje znaku życia...
Początkowo mieliśmy się złożyć na prezent dla komisji - promotorki, recenzentki i przewodniczącej komisji (na 99% będą same kobiety).
No i wychodzi na to, że będę tam sam. Budżet mam dość skromny, nie wiem może łącznie jakieś 60 zł.
Co mogę im kupić za taką kwotę? Myślałem, aby promotorce coś ciut lepszego, ale zupełnie nie mam pomysłu na 3 prezenty za max. łącznie 60 pln.
Doradźcie coś plz

rales - Mam obronę magisterki za 3 tygodnie. Prócz mnie miały bronić się jeszcze 3 os...

źródło: prezent-dla-promotora-z-imieniem-lawendowy-wino-cava-i-swieca

Pobierz

Prezent dla komisji

  • Kup dla wszystkich 18.9% (10)
  • Kup tylko dla promotorki (o ile będziemy sami) 18.9% (10)
  • nie kupuj nic 54.7% (29)
  • nie mam zdania/sprawdzam 7.5% (4)

Oddanych głosów: 53

  • 4
@rales: obronę magisterki miałem wczoraj, razem ze mną broniło się 5 osób i nikt nic nie dawał. Dawanie prezentów członkom komisji nie jest konieczne, ponieważ jest to ich obowiązek, oczywiście zrób jak uważasz ale moim zdaniem nie warto, najwyżej podziękuj słownie za pomoc, przekazaną wiedzę i tyle