Wpis z mikrobloga

@Crisu: I co zrobicie tym marszem? Bez lidera, bez "ochrony" przed milicją polityczną, bez pomysłu co zrobić - w niedzielę czy sobotę na taczkach nikogo nie wywieziecie. Pokrzyczycie, pospacerujecie, para pójdzie w gwizdek bez efektu. Jedyna nadzieja, że milicja będzie zbyt wyrywna i ktoś poniesie śmierć z ich rąk. Szkoda będzie takiej osoby, ale to jedyny sposób, by protesty eskalowały do poziomu, na jaki zasługuje ten rozpierdzielony przez komunistyczną pisowską władzę
Rzadko uczestniczę w protestach czy marszach ale po ostatnim roku już mam dość. Nie jestem w stanie zliczyć wałów, zaniedbań czy afer tego rządu. Widzimy się w Warszawie.


@Crisu: mam nadzieje, ze i tym razem pyta.pl nie zawiedzie, zawita na marszu, wybierze najwiekszych odklejencow i wejdzie na vipok z plomieniem a vikopki beda sie smiac jak fajnie sie rzucaja oderwani od koryta xD tak samo jak bylo z KOD, ktory mial
@Crisu: to oni "panią Joannę" już do szafy schowali? Bo marsz był nią początkowo sygnowany, no ale to było zanim PO zrobiło background check.
Żeby nie było, pisowu wuj z wiadomo co i czas na zmiany. Czuję jednak, ze ten marsz będzie znacznie mniejszym sukcesem niż czerwcowy.