Wpis z mikrobloga

Hej mam pytanie, otoz kupilem sobie #freestylelibre 2 i sobie uzywam bo mierzenia cukru. Generalnie nie mam cukrzycy (mam nadzieje :) ), ale dzis jak uzywalem to praktycznie od rana do wieczora mam cukier 105-140, oczywiscie wyzsze wartosci jak cos zjadlem.
W nocy mialem cukier 70-90, nawet przez chwilke spadki do 65. Wiem ze cukrzyca jest jak sie ma powyzej 200 w ciagu dnia lub 126 na czczo.

Ale chyba jednak troche za duzo tego cukru co ?
Wrzucam ss
#zdrowie #medycyna #cukrzyca #szpital #diabetyk
Volantie - Hej mam pytanie, otoz kupilem sobie #freestylelibre 2 i sobie uzywam bo mi...

źródło: temp_file1950849678903642681

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Volantie wszystko jest w porządku mordeczko. Dla przykładu załączam Ci mój wykres (mam cukrzycę). Te spadki w nocy to od uciskania sensora. Btw. zamiast wydawać hajsy na sensor, lepiej zrób sobie badanie hb1ac i będziesz miał dokładniejszy obraz glikemi z ostatnich kilku miesięcy.
Corrny - @Volantie wszystko jest w porządku mordeczko. Dla przykładu załączam Ci mój ...

źródło: temp_file1354185657268950983

Pobierz
  • Odpowiedz
@Volantie: cukrzyca typu 2137, musisz kategorycznie amputować obie nogi /s

@Volantie Jasne że możesz- typowy dowod na to że bezzasadna diagnostyka może robić więcej szkody niż pożytku.

@Wjolka bo w internecie dobre mordeczki piszą a lekarz to konował. Jeszcze zakres ustawił na 70-100 xDDDDDDDDDDD

Może tu jakiś zbłąkany potrzebujący zajrzy i ten post na coś się przydaa więc - polecam używać aplikacji juggluco do monitorowania glikemii bo zczytuje
  • Odpowiedz