Wpis z mikrobloga

W ogóle nie śledzę polskiego Internetu, i przez filmik Kaka Projects zostałem uświadomiony że coś się dzieje wokół Gargacwela. Wchodzę na tag i widzę że został oskarżony o bicie kobiet i ma z tego względu niezły ambaras.

Co w sumie jest śmieszne, bo Gargacwel wybił się w 2016 roku kopiując iDubbbza, który natomiast kopiował Sama Hyde'a. I podobnie jak iDubbbz ideologicznie skręcił mocno w lewo do tego stopnia że tak samo jak Ian stał się karykaturą samego siebie.

I jeszcze przed panem Jomhą doczekał się własnego cancellingu, bo niespodzianka: jego prawdziwe ja wyszło na wierzch, i kanibalistyczne środowisko któremu chciał się przypodobać teraz go zdaja żywcem.

No po prostu kosmiczna ironia losu, nie dość że Samuel Al Haida rozdupcył karierę iCuckzza to do tego upadek zwierzaka Anisy doprowadził do upadku jego marnej europejskiej podróbki. xD

#gargamel #afera
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@norbert_heniu: Stuu to ledwo co pamiętam, Wardęgę to tylko kojarzę że przebrandzlował się na szeryfa przebierającego się za druida, a tej trzeciej to nie kojarzę, ale Twój opis przypomina mi trochę Madison która postanowiła wyciągnąć brudy na Linus Media Group po tym jak wokół Linusa zrobił się szum od filmiku Gamers Nexus.
  • Odpowiedz