Wpis z mikrobloga

#kikiswiat
ja wiele rozumiem, kanał 500 tys widzów, od ręki nieznany mu serwis robi 2 duże naprawy "poza kolejką" - ale ile za tą całkowitą demolkę od podwozia po sufitke zapłacił ? przecież niemożliwe jak mówił, że to będzie 5-6 tys, bo to by sami doplacali do interesu, do roboczogodzin pracownikom etc. Jakiś rabat dostał w #boschbartman zapewne że ich tak ciągle reklamuje i zbliżenia robi - ile zapłacił łącznie myślicie ? ja typuje 12 tys, czyli 2 naprawy razem 30 tys były w 2 tygodnie u Jasia
  • 5
  • Odpowiedz
@hecol: Tym jednym autem załatwili sobie miesiąc siedzenia na dupie. Właśnie wszyscy pobrali urlopy i wracają za miesiąc ;)

Też mnie ciekawi ile zapłacił. Wycenę miał na 5-6 tys., ale "panowie mechanicy powiedzieli, że żeby się mogli podpisać pod tą robotą, to muszą sprawdzić pozostałe wiązki w aucie", to pewnie + kolejne 4-5 tys. zł ;)
  • Odpowiedz
@January-zwiedza-szpary: te 5-6 tys to chyba za samorobne w serwisie wiązki (zamiast org za 37 tys), bo jesli 2 tyg pracy dzien w dzien kosztem innych zleceń i obsady pracowników zrobili mu za skromne 5-6 tysi to juz naprawde tylko pod reklame i jego YT, normalnego czlowieka z ulicy by tak nie obsluzono, w dupe by nie wchodzono i fakture tez by normalnie wystawiono.
  • Odpowiedz
@hecol: oni zarobili dwa razy. Ta pierwsza naprawa była niepotrzebna, bo już wtedy paliły się wiązki i sypało błędami, podłączyli vcdsa pokazało turbo i dpf. To wymienili wszystko. A potem reszta się spaliła i już nie było co zczytywać błędów ????
  • Odpowiedz
@hecol: trochę się śmieje, ale ja bym tego nie wykluczył. Mogło już coś zacząć świrować. A później już poszła zwara po całości i tyle.
  • Odpowiedz